Weronika Rosati jest w ciąży. Kim jest jej partner? To światowej sławy ekspert, opiekował się znaną sportsmenką

Weronika Rosati i jej partner spodziewają się dziecka. Kim jest Robert Śmigielski? To światowej klasy lekarz, opiekował się Justyną Kowalczyk, dług u niego ma m. in. Anita Włodarczyk.

Weronika Rosati jest w ciąży. To oficjalne, informację potwierdziła menedżerka aktorki. Ojcem dziecka będzie jej partner, Robert Śmigielski.

O tym, że Rosati ma nowego partnera, dowiedzieliśmy się na wiosnę ubiegłego roku. Potem zobaczyliśmy ich pierwsze wspólne zdjęcia. Kim jest Robert Śmigielski? Ma 51 lat i jest starszy od ukochanej o 18 lat. Śmigielski to znany nie tylko w Polsce ortopeda. Jest też osobą publiczną, ponieważ telewizje śniadaniowe lubiły zapraszać go w charakterze eksperta.

W przeszłości był żonaty, ma czwórkę dzieci, to z Weroniką będzie jego piątym. Jego wiedzę doceniają uniwersytety, które goszczą go jako wykładowcę i prelegenta. Swoją wiedzą dotyczącą ortopedii dzieli się także na międzynarodowych konferencjach medycznych.

Wiedzę Śmiegielskiego doceniają także sportowcy. Swego czasu opiekował się Justyną Kowalczyk, a w ubiegłym roku wraz z kadrą naszych lekkoatletów poleciał do Rio, gdzie pod swoją pieczą miał m. in. Anitę Włodarczyk.

Muszę teraz podziękować mojej pani fizjolog, pani Ewie Zieman, Dorianowi, trenerowi przygotowania motorycznego, trenerowi, doktorowi Śmigielskiemu, Darkowi fizjoterapeucie. To jest mój sztab, który mnie przygotował – dziękowała Anita Włodarczyk po tym, jak zdobyła złoty medal w rzucie młotem.

Ani Śmigielski, ani Rosati nie czują potrzeby afiszowania się ze swoim uczuciem ani opowiadania o nim mediom. O tym, że są bezprzytomnie w sobie zakochani, wiemy dzięki ich znajomym.

Ta miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Mimo krótkiego stażu, każde z nich traktuje ten związek poważnie. Są zakochani bez pamięci i już planują wspólną przyszłość - czytamy w "Fakcie".

Teraz ta wspólna przyszłość zyskała dodatkowy, niezwykle konkretny wymiar.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.