Książę George i księżniczka Charlotte dostali w Polsce wyjątkowe prezenty. Nie zgadniecie jakie

Książę George i księżniczka Charlotte nie wyjadą z Polski z pustymi rękoma. Na dzieci czekała mała niespodzianka od naszej ambasady.

Nie tylko księżna Kate i książę William otrzymali od Polaków wyjątkowe podarunki. Książę George i księżniczka Charlotte również dostali prezenty, specjalnie przygotowane dla nich przez Ambasadę Polską w Wielkiej Brytanii.

Royal babies otrzymali w prezencie trzy ilustrowane książki polskich autorów, przetłumaczone na język angielski. Są to "Mapy" Aleksandry i Daniela Mizielińskich, "Pszczoły" Piotra Sochy i Wojciecha Grajkowskiego oraz  "Pan Maluśkiewicz i wieloryb" Juliana Tuwima.

Przypominamy, iż prezenty od Polaków również otrzymała para książęca. Księżna Kate i książę William zostali obdarowani naszyjnikiem i spinkami do mankietów z bałtyckiego bursztynu. Biżuteria została wyprodukowana przez jedną z najbardziej znanych polskich firm w branży jubilerskiej.

Co myślicie o takich prezentach?

AG

"Podziwiamy Polskę jako wspaniały przykład odwagi, wytrwałości oraz odporności". Książę William wygłosił przemowę w Łazienkach Królewskich

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.