Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska, Tomasz Lis i inni. Gwiazdy protestują pod Sejmem. "Nie będziemy milczeć"

Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska, Tomasz Lis i wiele innych gwiazd wybrało się w sobotnie popołudnie pod Sejm, żeby protestować przeciwko niszczeniu niezależności sądów.

W sobotę przed Sejmem zebrały się tysiące ludzi, żeby protestować przeciwko przyjęciu przez Parlament ustawy ograniczającej niezależność sądów. Wśród protestujących znalazły się też znane osoby. Maciej Stuhr wrzucił na Instagram zdjęcie z manifestacji. Towarzyszą mu m. in. Maja Ostaszewska, Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka.

#podsejmem, #wobroniesądów, #demokracja, #niebędziemymilczeć - brzmią hashtagi obok zdjęcia.

Swój sprzeciw manifestuje także Tomasz Lis. Jedna z uczestniczek protestu zrobiła sobie z nim zdjęcie.

Była też Dorota Stalińska, która przemawiała, a także garnitur polityków i działaczy z pierwszych stron gazet: Ryszard Petru, Władysław Frasyniuk, Roman Giertych czy Leszek Balcerowicz.

>>>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Orły 2016. Maciej Stuhr żartuje z "drugiego sortu" i Tupolewa. "Uratował galę". Inni: Przegiął. Mamy komentarz aktora

JZ

Więcej o:
Komentarze (190)
Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska, Tomasz Lis i inni. Gwiazdy protestują pod Sejmem. "Nie będziemy milczeć"
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 109 razy 45

  Zelnik, Cejrowski, Pierzak, Wolski i ten od studio Yayo wraz z disco-polowcami, zdecydowanie odcięli się od manifestacji gwiazd...!!!!

 • toboh1

  Oceniono 226 razy 40

  Panie Macieju - "tak trzymać" - podziwiam Pana determinację i odwagę,bo"co Pan z tego ma"?
  Opluwają - ale ważny jest honor i racja - i Pan to ma. Pozdrowienia..

 • marywil2012

  Oceniono 74 razy 26

  PIsowcy, kółka różańcowe do boju! Ileż tu można nienawiści powylewać na Polaków. Ćwiczcie, ćwiczcie bo ostateczne starcie jeszcze przed wami. Pamiętajcie, należycie wszak do owych elitarnych 18%, którzy mają szansę przejść do historii jako najbardziej otumaniona grupa społeczna. Jest się o co bić.

 • darazetes9898

  Oceniono 52 razy 20

  wszystko fajnie ale zjamijcie sie KONKRETEM CZYLI INWAZJA ISLAMU W ZACHODNIM SWIECIE !!!!!!!!! BO WAS ZJEDZA wtedy bedziecie sobie protestowac !!!

 • kontra.punkt

  Oceniono 44 razy 18

  Maćku, oglądając filmy z Pana udziałem wydawało mi się, że jest Pan inteligentnym człowiekiem. Czyżby to była tylko gra? Jak można nie zauważyć, że środowisko sędziowskie samo zapracowało na takie potraktowanie ich przez Sejm. I nie mam tu na myśli przypadków okradania sklepów przez ludzi w togch, raczej myślę o przypadku, gdy sądzono kogoś za kradzież batonika albo pozwolono komornikowi zabrać maszynę rolniczą niewinnemu człowiekowi.

 • heliheli

  Oceniono 40 razy 16

  bylem tam , mialem nadzieje spotkac ludzi ideowych walczacych o wolnosc i demokracje ... a zobaczylem bande celebryckich qur/ev robiacuch sobie selfiki . Wstyd gnoje .

 • ambion2015

  Oceniono 53 razy 15

  A jakie to gwiazdy...

 • chumski

  Oceniono 47 razy 15

  Bardzo ładnie z ich strony i szacunek , ale dopóki opozycja będzie rozpieprzona w trzy pi...y to żadne demonstracje nic nie dadzą.Przyciśnijcie opozycję żeby w końcu pomyślała o Polakach a nie tylko o swoich programach.
  Dlaczego PiS robi co chce ?? Bo tam KAŻDY myśli (to za dużo powiedziane) to samo i dlatego mają przewagę nad resztą.Machanie kijkiem nic nie da.!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX