Monika Olejnik pozuje na okładce magazynu. Suknia wydaje się znajoma? W takiej samej Anna Lewandowska szła do ołtarza!

Monika Olejnik udzieliła wywiadu i wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Uroda Życia". Mówi o swojej niechęci do podawania wieku i sytuacjach z tym związanych.

Monika Olejnik to ikona polskiego dziennikarstwa. Znana jest z ciętego języka i równie wyrazistego stylu. Nie boi się ryzykować, bawić kolorami i trendami, a jej legendarna kolekcja butów nawet blogerki modowe przyprawia o zawrót głowy. Teraz dziennikarka pojawiła się na okładce luksusowego magazynu "Uroda Życia". 

Na okładce występuje w sukni ślubnej projektu Macieja Zienia. Identyczną kreację na swój ślub założyła Anna Lewandowska!

Dla magazynu Olejnik udziela również wywiadu, w którym opowiada o swojej dewizie, czyli "kobiety o wiek się nie pyta". 

Zawsze sobie odejmowałam lat. Jak skończyłam 10, to już przeżywałam, że jestem stara. Podobnie potem, miałam trzydzieści parę lat, jechałam na reportaż w Polskę, pytano mnie o wiek. A ja podawałam mniej.

Przytacza też historię, gdzie nawet podczas zagrożenia życia nie zawahała się i skłamała na temat swojego wieku.

Pływałam na Korsyce przy dużej fali, kiedy nagle porwał mnie tak silny prąd, że ciężko mi było wrócić na brzeg. Pomogli mi ratownicy, którzy po akcji rutynowo zapytali mnie o wiek, a ja, taka lekko nieprzytomna od razu odjęłam sobie 10 lat. Tak mam i zawsze miałam.

Jak można się spodziewać, dziennikarka tak samo jak wieku, nie uznaje również urodzin. 

Nie obchodzę urodzin. Kiedyś zadzwonili do mnie z Encyklopedii Britanniki, żeby umieścić tam mój biogram. Ale skoro miała być tam podana data urodzenia, podziękowałam i zrezygnowałam z miejsca w tej prestiżowej publikacji. 

Co takiego ma do ukrycia? 

Kim Kardashian i narkotyki? Fani na Snapie zobaczyli biały proszek. Jej tłumaczenie? "Unikam plotek, więc..." Rozbawi Was

SW