Monika Olejnik pozuje na okładce magazynu. Suknia wydaje się znajoma? W takiej samej Anna Lewandowska szła do ołtarza!

Monika Olejnik udzieliła wywiadu i wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Uroda Życia". Mówi o swojej niechęci do podawania wieku i sytuacjach z tym związanych.

Monika Olejnik to ikona polskiego dziennikarstwa. Znana jest z ciętego języka i równie wyrazistego stylu. Nie boi się ryzykować, bawić kolorami i trendami, a jej legendarna kolekcja butów nawet blogerki modowe przyprawia o zawrót głowy. Teraz dziennikarka pojawiła się na okładce luksusowego magazynu "Uroda Życia". 

Na okładce występuje w sukni ślubnej projektu Macieja Zienia. Identyczną kreację na swój ślub założyła Anna Lewandowska!

Dla magazynu Olejnik udziela również wywiadu, w którym opowiada o swojej dewizie, czyli "kobiety o wiek się nie pyta". 

Zawsze sobie odejmowałam lat. Jak skończyłam 10, to już przeżywałam, że jestem stara. Podobnie potem, miałam trzydzieści parę lat, jechałam na reportaż w Polskę, pytano mnie o wiek. A ja podawałam mniej.

Przytacza też historię, gdzie nawet podczas zagrożenia życia nie zawahała się i skłamała na temat swojego wieku.

Pływałam na Korsyce przy dużej fali, kiedy nagle porwał mnie tak silny prąd, że ciężko mi było wrócić na brzeg. Pomogli mi ratownicy, którzy po akcji rutynowo zapytali mnie o wiek, a ja, taka lekko nieprzytomna od razu odjęłam sobie 10 lat. Tak mam i zawsze miałam.

Jak można się spodziewać, dziennikarka tak samo jak wieku, nie uznaje również urodzin. 

Nie obchodzę urodzin. Kiedyś zadzwonili do mnie z Encyklopedii Britanniki, żeby umieścić tam mój biogram. Ale skoro miała być tam podana data urodzenia, podziękowałam i zrezygnowałam z miejsca w tej prestiżowej publikacji. 

Co takiego ma do ukrycia? 

Kim Kardashian i narkotyki? Fani na Snapie zobaczyli biały proszek. Jej tłumaczenie? "Unikam plotek, więc..." Rozbawi Was

SW

Więcej o:
Komentarze (32)
Monika Olejnik pozuje na okładce magazynu. Suknia wydaje się znajoma? W takiej samej Anna Lewandowska szła do ołtarza!
Zaloguj się
 • Gość: misiek

  Oceniono 26 razy 10

  Z calym szacunkiem, Pani Moniko, to lekki obciach zakladac to samo, co Krolowa Obciachu.

 • Gość: OLA

  Oceniono 24 razy 10

  szkoda tylko, że Olejnik jest g*wnianą dziennikarką, nie cierpię tego napastliwego, prymitywnego babona,
  nawet fajne ciuchy nie zrobią niej fajnej kobiety, choć generalnie chwalebne jest, że stara kobieta nie chodzi w zgrzebnym worku ani w moherowym berecie

 • Gość: .

  Oceniono 12 razy 8

  ten temat to duperele, promocja głupoty.

 • kingulisia

  Oceniono 10 razy 6

  Pełne zaskoczenie! Nie sądziłam, że inteligentna kobieta może się tak kompromitować. A jednak! Pani Moniko - odtąd proszę podawać, że ma Pani starannie ukończone 18 lat. Co za obciach!

 • Gość: j

  Oceniono 8 razy 4

  Monika Olejnik, właśc. Monika Ewa Wasowska[1] (ur. 11 lipca 1956[1] w Warszawie) – polska dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa. (za Wikipedią)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Takie obrzępane dziadostwo to moga sobie nosić pannice typu Julki Wróblewskiej na codzień do skórzanej kurtki i trampek. Tanio i bez klasy.

 • culebre

  Oceniono 13 razy 3

  gnijąca prukwa

 • Jarosław Pietrzak

  Oceniono 13 razy 3

  O matko co za pustaki! Ikona polskiego dziennikarstwa chyba tylko dla upadajacej Czreskiej. Ten polmozg nie potrafi podac logicznego argumentu tylko non stp powtarza swoje tezy bez uzasadnienia. Niech zyja resortowe dzieci

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 6 razy 2

  Wolałabym,żeby ta rzekoma ikona dziennikarstwa ścigała się nie w modzie i na okładkach,ale w zawodzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX