"Jaka to melodia?" wraca na antenę! Co z Janowskim? Muzyk wydał oświadczenie

Producent wykonawczy kultowego programu "Jaka to melodia?" zapowiada, że jesienią show wróci na antenę TVP w niezmienionej formule i - prawdopodobnie - z Robertem Janowskim w roli prowadzącego.

Firma "Media Corporation" prawdopodobnie nadal będzie producentem wykonawczym programu "Jaka to melodia?". To oznacza, że show wróci do ramówki TVP jesienią w niezmienionej formule.

Potwierdzam, że dostaliśmy propozycję od TVP dalszej produkcji programu „Jaka to melodia?” - mówi w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Katarzyna Ocioszyńska, prezes Media Corporation. - Mam nadzieję, że w najbliższych dniach podpiszemy umowę i w ramówce jesiennej pojawi się program „Jaka to melodia?” w dotychczasowej formule, z firmą Media Corporation jako producentem wykonawczym i oczywiście z Robertem Janowskim jako prowadzącym.

W maju pojawiły się plotki, że emitowany od 19 lat program muzyczny ma wrócić na antenę ze zmienioną formułą (do repertuaru miały wejść m.in. pieśni patriotyczne). Elementem zmiany miało być przejęcie przez TVP produkcji teleturnieju, którą do tej pory zajmowała się Media Corporation. Wygląda na to, że plan ten się nie powiódł.

Co z Janowskim?

Kwestia tego, kto poprowadzi show wciąż nie jest rozstrzygnięta. Wbrew pojawiającym się plotkom Robert Janowski nie negocjuje z Telewizją Publiczną.

Nie ma żadnego porozumienia między Robertem Janowskim a Telewizją Polską, przede wszystkim dlatego, że Robert nie jest pracownikiem Telewizji Polskiej, nie był i nie będzie - mówiła żona i menedżerka muzyka, Monika Janowska w rozmowie z Plotek.pl.

Sam Janowski również podkreśla, że od 19 lat jest związany umową o pracę z "Media Corporation" i nie ma zamiaru tego zmieniać.

Stanowczo informuję, że wszelkie informacje na temat mojego rzekomego porozumienia się z TVP i negocjowania zarobków są nieprawdziwe i rażąco naruszają moje dobra osobiste - czytamy w wydanym przez artystę oświadczeniu.
Moje wynagrodzenie nigdy nie było tematem rozmów pomiędzy mną a TVP, ponieważ… nigdy nie byłem pracownikiem Telewizji. Od 19 lat związany jestem umową o pracę z firmą Media Corporation i moje stanowisko w tej sprawie jest bez zmian. Zgodnie z ostatnimi ustaleniami , Media Corporation nadal będzie wyłącznym producentem programu ,,Jaka to melodia?" na dotychczasowych warunkach. Oznacza to, że teleturniej pozostanie w niezmienionej formule. Dopóki jednak nie zostanie formalnie podpisana umowa pomiędzy TVP a Producentem programu, ja, jako pracownik Media Corporation, nie mogę też potwierdzić swojego udziału w teleturnieju.
Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (63)
"Jaka to melodia?" wraca na antenę! Co z Janowskim? Muzyk wydał oświadczenie
Zaloguj się
 • Gość: Kajetan

  Oceniono 19 razy 13

  Robert, moze nie będziesz pracownikiem, ale nadal bedziesz twarza TVP.

 • Gość: Ewka płacze

  Oceniono 25 razy 11

  "Hej prorocy moi z gniewnych lat, obrastacie w tłuszcz
  już was w swoje szpony dopadł szmal, zdrada płynie z ust"

 • Gość: xyz

  Oceniono 8 razy 6

  Jeśli od września Media Corporation nadal będzie producentem „Jaka to melodia?” i w tym programie nic się nie zmieni, trzeba będzie zadać pytanie komu i czemu służyło całe to zamieszanie i dlaczego skończyło się, jak się skończyło.

 • Gość: norka

  Oceniono 7 razy 5

  Co z futrami?

 • ajnb

  Oceniono 14 razy 4

  Wszystko fajnie, ale kłania się słownik frazeologiczny. Oświadczenie się składa, nie wydaje.

 • Gość: Ewelina

  Oceniono 3 razy 3

  I znów na ekranie po raz 65 będzie Tereza i Wiesia. Znów Łabędzie i Niedzielę. Po chol..rę było to zamieszanie. Nic się nie zmieni. Swoi będą brać kasiorę i auta, a szary człowiek nie doprosi się o ponowny występ, bo chamka Ola wypi..li cię za drzwi. Znieść tego gniota i robotę dla swoich.

 • Gość: wroblik

  Oceniono 3 razy 3

  On by miał zrezygnować z prowadzenia programu za taką kwotę? Nigdy w to nie uwierzę.

 • jebuem

  Oceniono 7 razy 3

  odwraca głowę, mówi nie nie nie, i wyciąga rękę, wszystko zależy ile w tej ręce wyląduje. to jest biznes

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX