Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała żenujący wywiad Maffashion. Ta odpiera zarzuty i pogrąża się jeszcze bardziej

Maffashion nadal nie rozumie pytań, które Magda Mołek zadała jej podczas wywiadu dla "L'Officiel". Odpowiadając Karolinie Korwin Piotrowskiej tylko udowodniła, że nie ma do siebie dystansu.

Maffashion została twarzą najnowszego numeru luksusowego pisma L'Officiel. Wraz z sesją zdjęciową w magazynie ukazał się także wywiad z blogerką modową. Niestety, przeprowadzona przez Magdę Mołek rozmowa w brutalny sposób obnażyła naiwność bohaterki numeru. Przykłady? Maffashion dość dosłownie zrozumiała pytania o to, czy "szata zdobi człowieka" i co widzi, gdy patrzy na siebie w lustrze.

W konsekwencji usłyszeliśmy rzeczową wypowiedź na temat tego, jak to odpowiednio skrojone ubranie może podkreślić atuty sylwetki oraz informację o tym, że pierwszą rzeczą, o której blogerka myśli rano, jest opuchlizna na twarzy. Głębszych przemyśleń Maffashion niestety czytelnik nie miał szansy poznać.

embed

Karolina Korwin Piotrowska szydzi z Maffashion

Jak można się było spodziewać, wywiad nie przeszedł bez echa. Mało błyskotliwą rozmowę skomentowała na przykład Karolina Korwin Piotrowska, wrzucając do sieci obrazek, na którym bohaterką okładki "L'Officiel" została nie Maffashion, a Maria Skłodowska Curie. Zdjęcie opatrzyła ironicznym komentarzem.

A Ty jakie masz priorytety? - czytamy.
 

Maffashion "tłumaczy się"

Krytyka wyraźnie zabolała Maffashion, która próbowała odpierać zarzuty na facebookowej grupie "Maffashion Fans". Niestety, idolka nastolatek tylko się pogrążyła, potwierdzając, że pytań zwyczajnie nie zrozumiała.

Jakbym została spytana o "zmartwienia", a nie patrzenie w lustro na SIEBIE, to bym zapewne odpowiedziała adekwatnie do "zarzutu" pani KKP. A tak to jej wypowiedź jest całkowicie nie na temat.

Zagrała też mocno na emocjach jej wiernych fanów, podkreślając, jak bardzo jest wdzięczna za ich wsparcie.

PLUS - chyba zazdrości super grona obserwatorów, których ona z roku na rok ma mniej, a kolejnych nie zyskuje - skwitowała.

Innymi słowy - to wszystko, jak to zwykle bywa, przez tę straszną, polską zazdrość.

embed

Pomyłki i wpadki zdarzają się każdemu, to jasne. Kluczem jest jednak to, jak się z nich wybrnie. Gdyby tylko Maffashion przyznała się do błędu, spróbowała obrócić sytuację w żart albo w jakikolwiek inny sposób udowodniła, że ma do siebie dystans, historia szybko poszłaby w zapomnienie. Zwalając winę na innych i konsekwentnie udowadniając, że NADAL nie rozumie ani pytań, ani krytyki, sama sprawiła, że wpadka długo jeszcze będzie się za nią ciągnąć.

Siostra Radzimira Dębskiego zostanie matką. 24-letnia Maria to piękna kobieta

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.