"Jaka to melodia?" zostaje, ale co z Robertem Janowskim? "Nie jest pracownikiem TVP, nie był i nie będzie"

Robert Janowski nie prowadzi negocjacji z TVP na temat prowadzenia przez niego programu "Jaka to melodia?". "Żadnego porozumienia między Robertem Janowskim a Telewizją Polską nie ma i nie będzie" - podkreśla Monika Janowska, menedżerka artysty.

"Jaka to melodia?" prawdopodobnie zostanie na antenie TVP 1, ale czy z Robertem Janowskim w roli prowadzącego? Choć w dniu dzisiejszym media obiegła informacja, jakoby artysta dogadał się z TVP i wywalczył nawet dużą podwyżkę, plotki te niewiele mają wspólnego z rzeczywistością.

Wszelkie informacje, które pojawiają się internecie są nieprawdziwe. Nie ma żadnego porozumienia między Robertem Janowskim a Telewizją Polską, przede wszystkim dlatego, że Robert nie jest pracownikiem Telewizji Polskiej, nie był i nie będzie - mówi żona i menedżerka muzyka, Monika Janowska w rozmowie z Plotek.pl.
Jedyne negocjacje, jakie trwają to te między TVP a firmą Media Corporation. Na ten moment są prowadzone rozmowy, wszystko idzie w dobrym kierunku, co oznacza, że Media Corporation prawdopodobnie nadal będzie prowadziła "Jaka to melodia?", tak jak to robiła przez ostatnich 19 lat. Tym bardziej, że posiada prawa do tytułu, do formatu, do scenografii, do całego show. Telewizja Polska w dalszym ciągu posiada jedynie prawa do formatu o tytule "Name That Tune".
Żadnego porozumienia między Robertem Janowskim a Telewizją Polską nie ma i nie będzie, ponieważ Robert nie jest pracownikiem Telewizji Polskiej - podkreśla stanowczo Janowska.

Również doniesienia na temat rzekomych kosmicznych zarobków Janowskiego są wyssane z palca. Według informatorów serwisu pudelek.pl Robert Janowski "wykorzystał trochę medialną zawieruchę i policytował się o pieniądze, które koniec końców dostanie i będzie dalej prowadzącym jakże hitowego formatu".

Sumy, które padają jeśli chodzi o zarobki, są po pierwsze z kosmosu, a po drugie nigdy nie było licytacji, jeśli chodzi o wynagrodzenie - dementuje Janowska.

To rozwiewa wszelkie wątpliwości w kwestii rzekomej współpracy Roberta Janowskiego i TVP. Przypomnijmy, że w czerwcu artysta odrzucił nowe warunki prowadzenia sztandarowego show Telewizji Polskiej, które według wizji Jacka Kurskiego miało stać się bardziej "patriotyczne". 

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (54)
"Jaka to melodia?" zostaje, ale co z Robertem Janowskim? "Nie jest pracownikiem TVP, nie był i nie będzie"
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 61 razy 53

  program zawsze może Rosiewicz poprowadzić, on doskonale pasuje do TVP

 • spyderman2

  Oceniono 39 razy 31

  knurski wygasi tvp, wyagasza fajne programy, wygasił opole. jedyne co mu się udało to kupić w fajnej cenie bo za 20 tyś. leśniczówkę. każdy za tą cenę chciałby kupić ale można pomażyć. w takich preferencyjnych cenach to tylko pisie oligarchy mogą

 • parazyd

  Oceniono 36 razy 30

  Program już się przeżył i nie pasuje do obecnej sytuacji.
  Dlatego zastąpi go teraz program "Jaka to modlitwa?".

 • spyderman2

  Oceniono 24 razy 20

  okaże się że jaka to melodia będzie po staremu robiona przez firmę zewnętrzną a knurski niepotrzebnie kupił za miliony licencję na "Name That Tune" bo nie będzie potrzebna. tvp wzieła miliony kredytu więc knurski szasta kasą. i tak spłacał będzie pisi sÓweren oraz inteligentni Polacy

 • marekptr

  Oceniono 17 razy 15

  Andy Trendy Rosiewicz się sprawdzi

 • Gość: Menel

  Oceniono 14 razy 12

  Rosiewicz to typ numer jeden. Pozostałe kandydatury to Beata Fido, Rafał Ziemkiewicz, Magdalena Ogórek i Cezary Gmyz.

 • starszy-65

  Oceniono 14 razy 12

  Podejrzewam, że w nowej edycji bedą tylko piosenki patrityczne opiewające działalnośc w "solidarności" całej rodziny Kaczyńskich i osób z nią powiązanyc i bardzo dobrze bo politycznych kołtunów trzeba uczyś patriotyzmu i szcunku do rządzącej parti tak jak w PRL.

 • Gość: le Ming

  Oceniono 15 razy 11

  Co to znaczy "bardziej patriotyczne"? Ja prdlę, kto by to chciał oglądać poza moherami u kresu życia, które i tak są zwolnione z płacenia abonamentu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX