"Jaka to melodia?" zostaje, ale co z Robertem Janowskim? "Nie jest pracownikiem TVP, nie był i nie będzie"

Robert Janowski nie prowadzi negocjacji z TVP na temat prowadzenia przez niego programu "Jaka to melodia?". "Żadnego porozumienia między Robertem Janowskim a Telewizją Polską nie ma i nie będzie" - podkreśla Monika Janowska, menedżerka artysty.

"Jaka to melodia?" prawdopodobnie zostanie na antenie TVP 1, ale czy z Robertem Janowskim w roli prowadzącego? Choć w dniu dzisiejszym media obiegła informacja, jakoby artysta dogadał się z TVP i wywalczył nawet dużą podwyżkę, plotki te niewiele mają wspólnego z rzeczywistością.

Wszelkie informacje, które pojawiają się internecie są nieprawdziwe. Nie ma żadnego porozumienia między Robertem Janowskim a Telewizją Polską, przede wszystkim dlatego, że Robert nie jest pracownikiem Telewizji Polskiej, nie był i nie będzie - mówi żona i menedżerka muzyka, Monika Janowska w rozmowie z Plotek.pl.
Jedyne negocjacje, jakie trwają to te między TVP a firmą Media Corporation. Na ten moment są prowadzone rozmowy, wszystko idzie w dobrym kierunku, co oznacza, że Media Corporation prawdopodobnie nadal będzie prowadziła "Jaka to melodia?", tak jak to robiła przez ostatnich 19 lat. Tym bardziej, że posiada prawa do tytułu, do formatu, do scenografii, do całego show. Telewizja Polska w dalszym ciągu posiada jedynie prawa do formatu o tytule "Name That Tune".
Żadnego porozumienia między Robertem Janowskim a Telewizją Polską nie ma i nie będzie, ponieważ Robert nie jest pracownikiem Telewizji Polskiej - podkreśla stanowczo Janowska.

Również doniesienia na temat rzekomych kosmicznych zarobków Janowskiego są wyssane z palca. Według informatorów serwisu pudelek.pl Robert Janowski "wykorzystał trochę medialną zawieruchę i policytował się o pieniądze, które koniec końców dostanie i będzie dalej prowadzącym jakże hitowego formatu".

Sumy, które padają jeśli chodzi o zarobki, są po pierwsze z kosmosu, a po drugie nigdy nie było licytacji, jeśli chodzi o wynagrodzenie - dementuje Janowska.

To rozwiewa wszelkie wątpliwości w kwestii rzekomej współpracy Roberta Janowskiego i TVP. Przypomnijmy, że w czerwcu artysta odrzucił nowe warunki prowadzenia sztandarowego show Telewizji Polskiej, które według wizji Jacka Kurskiego miało stać się bardziej "patriotyczne". 

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.