To koniec "Tańca z Gwiazdami"! Co w zamian? I co z Pauliną Sykut-Jeżyną? "Teraz skupiam się na blogu"

"Taniec z Gwiazdami" znika z ramówki Polsatu. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że zastąpi go program "Wyspa przetrwania".

To już pewne. Nie będzie kolejnej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Paulina Sykut-Jeżyna oficjalnie potwierdziła tę informację.

Dostaliśmy wszyscy z produkcji takiego maila, w którym zapowiedziano "przerwę" na nadchodzący sezon. Z tego co wiem, "Taniec" ma być wrócić na wiosnę. Mam nadzieję, że tak będzie, bo naprawdę lubimy ze sobą pracować - powiedziała Sykut-Jeżyna w rozmowie z nami.

Decyzja ta wydaje się być podyktowana delikatnym spadkiem oglądalności programu. Z pewnością przyczyniły się do tego także problemy zdrowotne Beaty Tyszkiewicz, która od początku trwania show zasiadała w jury. Z każdą kolejną edycją brakuje także "większych" gwiazd, które chciałyby zaprezentować swoje taneczne umiejętności w telewizji. 

W sieci pojawiły się plotki, że w zamian Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi swój własny talk-show. Jak się okazuje, sama zainteresowana na ten temat wie... niewiele. 

Plotka, plotka... Na razie nic na ten temat nie wiem. Z tymi programami to jest tak, że dużo obywa się "poza" nami. To nie jest tak, że ktoś chce i ma program. Ja jakieś plany - wiadomo - mam. Mam pomysł na swój program, ale na razie skupiam się na blogu z którym startuję z końcem wakacji - mówiła Sykut-Jeżyna w rozmowie z Plotek.pl.
 
Na blogu przeważać będzie tematyka lifestyle'owa, macierzyńska. Ale chciałabym także przeprowadzać wywiady z fajnymi, aktywnymi matkami, kobietami, które robią dużo ciekawych rzeczy - dodała.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że "Taniec z Gwiazdami" w jesiennej ramówce Polsatu zastąpi program "Wyspa przetrwania". Jakiś czas temu stacja organizowała casting, podczas którego wyłoniła grupę śmiałków chętnych do zmierzenia się z naturą oraz własnymi słabościami w ekstremalnych warunkach w Australii. 

Jak myślicie, nowy program przebije oglądalnością "Taniec z gwiazdami"?

Paulina Sykut o macierzyństwie: Odkrywam świat na nowo. Chętnie słucha rad innej znanej mamy!

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.