Nizińskiej proponowano rolę za seks. "Zadzwonił do mnie i dał do zrozumienia, co muszę zrobić". Później ostro o show-biznesie

Agata Nizińska udzieliła wywiadu-rzeki, w którym opowiada o swojej karierze, nieprzyzwoitych propozycjach reżyserów i nadchodzącej płycie.

Agata Nizińska, była artystka kabaretowa i aktorka, teraz próbuje swoich sił w muzyce. Nasze serca podbiła swoim singlem "Reason", który znalazł się w finałowej dziesiątce polskich kandydatów do konkursu "Eurowizji". Wnuczka legendarnego Wojciecha Pokory udzieliła wyczerpującego wywiadu dla "Plejady", w którym opowiada o swoim życiu. Jak mówi, początki były trudne. Rodzice nie chcieli zgodzić się na szkołę aktorską. Ona jednak dopięła swego. Później na własnej skórze przekonała się, że talent aktorski to nie wszystko, aby osiągnąć sławę. Razem z większą ilością ról, pojawiły się premiery i bankiety. Nizińska dawniej była na nich częstym gościem, ale jak mówi, nie były to dla niej pozytywne doświadczenia.

Zobaczyłam, że przez to, że bardzo często bywałam na salonach, media piszą tylko o jakichś kompletnie nieistotnych rzeczach ze mną związanych. Gdy miałam jakiś nowy zawodowy temat, nikogo to nie interesowało. [...] Denerwowało mnie też to, że przez swoją urodę, byłam nagminnie sprowadzana do poziomu produktu seksualnego.

Razem ze sławą, pojawiły się niemoralne propozycje. Jak wspomina, od jednego ze "znanych reżyserów" dostała propozycję roli w zamian za usługi seksualne. To jej zdaniem częsty proceder w show-biznesie. 

Zadzwonił do mnie pewien znany reżyser i dał do zrozumienia, co muszę zrobić, żeby dostać rolę. Oczywiście odmówiłam. On się zdenerwował i powiedział, żebym w takim razie zadzwoniła, jak już będę sławna. Po czterech latach znowu się ze mną skontaktował, oczywiście pamiętając o naszej wcześniejszej rozmowie. Odpowiedziałam mu więc przekornie, że jestem już sławna, a współpracą z nim nie jestem zainteresowana.

Nizińska postanowiła wycofać się z aktorstwa, pomimo że jest jej wielką pasją. Zdecydowała odejść z show-biznesu na rzecz kariery muzycznej. 

Show-biznes potrafi bardzo zepsuć. To świat egoistów i hedonistów. Nie chcę generalizować, ale u większości ludzi z tej branży próżno szukać poczucia wstydu, winy czy poszanowania dla zasad.

Edyta Herbuś o zdrowiu, swojej wadze i kompleksach. "Wystrzegam się białego"

SW

Więcej o:
Komentarze (86)
Nizińskiej proponowano rolę za seks. "Zadzwonił do mnie i dał do zrozumienia, co muszę zrobić". Później ostro o show-biznesie
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 55 razy 35

  Kto to jest ta pani
  Kogo to obchodzi?

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 70 razy 34

  Ona jest sławna? Chyba na swojej wsi.

 • dante_waw

  Oceniono 36 razy 26

  Nie tanczyla w tancu z gwiadami .. nie znam kobiety.... :)

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 20 razy 16

  Wnuczka legendarnego Wojciecha Pokory dostała propozycję roli w zamian za usługi seksualne...Wielu z artystycznego środowiska będzie zazdrościć poprzednim generacjom, że kiedyś chodziło o aktorstwo, sztukę. Wracamy do korzeni, starego kina a teraz nowego kina. Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki całować chcę...

 • maciek7783

  Oceniono 29 razy 15

  Miło popatrzyć i miło posłuchać !!!!!!!!!!!!!!!!!
  Serdecznie pozdrawiam Pania Agatę !!

  Współczuję frustratom, którzy "słabo widzą i słabo słyszą", ale czują się zobowiazani codziennie wylać na kogoś kubeł pomyj !!!

  Życzę wam wszystkim dużo zdrowia , bo co wam pozostało, gdy Bozia pozbawiła rozumu !!!!!!!!!!!!!!! ???????????????

  Jak będziecie się stale karmić nienawiścią do innych, to na stare lata będziecie wyglądać i zachowywać się jak pewien SZUBRAWIEC Z ŻOLIBORZA, a jako prawdziwy katolik nikomu takiego nieszczęścia nie życzę !!

 • achaszwerosz

  Oceniono 24 razy 12

  To był na pewno wielki polski reżyser Pujszo. Z tej samej półki co wyżej wzmiankowana aktorka tudzież piosenkarka.

 • starczypl

  Oceniono 29 razy 11

  chyba sie przecenia...

 • a.k.traper

  Oceniono 20 razy 10

  Ja jedną namówiłem na seks i nie odgrywała żadnych ról.
  Zawsze proponuje znany reżyser i tu bym sie zaśmiał, bo przy znanych reżyserach kręci się zawsze kilka kociaków i to ładniejszych.
  Z powodu jednego faceta zrezygnowała ze swojej pasji, no, no, no.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX