"Jaka to melodia?". Rozmowy w sprawie nowej formuły show trwają. Janowski komentuje: Nie podpiszę się pod prowizorką

Robert Janowski w Facebookowym wpisie komentuje rozwiązanie kontraktu z TVP na prowadzenie programu "Jaka to melodia?".

Robert Janowski prowadził program "Jaka to melodia?" od samego początku, czyli od 19 lat. O rozwiązaniu z nim kontraktu przez TVP1 dowiedział się z mediów. Teraz, po wstępnych rozmowach ze stacją, sam komentuje sprawę za pośrednictwem wpisu na Facebooku. 

Kochani, "Jaka to melodia?" Co dalej? Obiecałem, że dam znać, a słowo moje droższe od pieniędzy. Swoje stanowisko w sprawie dalszej realizacji "JTM" ze mną, jako prowadzącym, określiłem już w maju, natychmiast po pierwszych wiadomościach dotyczących zmian w teleturnieju. Ale decyzja wciąż nie zapadła.

W dalszej części wpisu Janowski dziękuje "Media Corporation" za możliwość poprowadzenia programu i pozostawienie mu swobody twórczej.

Być może ktoś czegoś nie zrozumiał? Powiem więc jeszcze raz: popełniliśmy świetny program rozrywkowy, który od 19 lat przyciągał przed telewizory miliony widzów, stając się tym samym najbardziej dochodową audycją dla TVP. To zasługa całej ekipy, tych, których oglądaliście Państwo na ekranie, ale także tych, którzy pracowali poza kamerami. Ale, przede wszystkim, to wyczyn producenta - Media Corporation, dzięki jego zaangażowaniu, wiedzy i wyobraźni. I ogromnemu do mnie zaufaniu, pozwalającemu mi pozostać artystą niezależnym. Stworzyliśmy, razem z Wami, cudną melodyjną rodzinę. Można powiedzieć, że wspólnie się ,,zestarzeliśmy“.

Janowski krytykuje decyzję TVP1 i obiecuje swoim fanom, że nie zamierza wziąć udziału w programie, który nie będzie już przypominał dawnego "Jaka to melodia?". 

Nie przesadza się starych drzew. Nie zatapia się pięknego, bezpiecznego okrętu, podstawiając zwykłą łódkę, z nadzieją, że się uda dopłynąć. Ja do niej nie wsiadam. ,,Nie chcemy zmian w programie“ – piszecie. I ja Was słyszę. Nie podpiszę się pod prowizorką. 

Na koniec słowa pokrzepienia. Decyzja jeszcze nie zapadła, jest jeszcze szansa na powrót do poprzedniej formy programu. Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie.

Wciąż trwają rozmowy pomiędzy producentem Media Corporation a TVP1. Mam nadzieję, że zakończą się po Waszej myśli. Póki co życzę Wam cudownych wakacji. Dziękuję, że jesteście.

Robert Janowski prowadził "Jaka to melodia?" przez 20 lat. Zmieniła się tylko fryzura. Pamiętacie jego długie włosy?

SW

Więcej o:
Komentarze (78)
"Jaka to melodia?". Rozmowy w sprawie nowej formuły show trwają. Janowski komentuje: Nie podpiszę się pod prowizorką
Zaloguj się
 • Gość: Jola

  Oceniono 49 razy 31

  Prosty w formule program to wizytówka tvp1 ,bo nic lepszego tam obejrzeć się nie da,natomiast reżimowa telewizja robi wszystko aby i to zepsuć.Każda wtopa to u nich sukces,niepojęte.

 • szabepio

  Oceniono 28 razy 26

  Panie Janowski. Miej Pan trochę honoru i odejdz z tego politycznego bolszewickiego cyrku. Niech sie pis wali.

 • andrzej414

  Oceniono 23 razy 19

  No i tak dalej pisowcy , bardzo fajnie dajecie do pieca . Wszędzie dajecie coś co młodzi Polacy uwielbiają patriotyzm pisi , piosenki patriotyczne i koscielne będą a rządzenie krajem komunistyczne z naczelnym komuchem piotrowiczem i kaczyńskim . brawo pis , tak trzymać a za dwa lata wybory i co ? ano tym razem ostatni raz jako partia wystapi pis i w pis ... du .

 • Gość: JAKA TO MIESIĘCZNICA

  Oceniono 15 razy 13

  Zatytułować, zgromadzić się, zaśpiewać ku kczci. Satysfakcja gwarantowana, Panie Kur z Kidupek.

 • nuydones

  Oceniono 17 razy 9

  szwabska tvp, hail ! oto pis i ich dziedzictwo, brawo wy !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX