Trasa koncertowa Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się. Wystąpi na niej Rynkowski? Mamy komentarz menedżera

Odbędzie się planowana na jesień trasa koncertowa z okazji 40-lecia pracy artystycznej Zbigniewa Wodeckiego. Według wstępnych informacji zaśpiewa na niej m.in. Ryszard Rynkowski.

Zbigniew Wodecki obchodził w tym roku jubileusz swojej pracy artystycznej. 40 lat na scenie miał uczcić podczas specjalnej trasy koncertowej „Mój jubileusz” zaplanowanej na jesień. Jak donosi "Fakt" występy nie zostaną odwołane. Zamiast Wodeckiego mają zaśpiewać najwybitniejsi polscy artyści, a nazwa trasy zostanie zmieniona na „Twój Jubileusz – Artyści w Hołdzie Zbyszkowi Wodeckiemu”.

Pierwszym nazwiskiem wymienianym na liście artystów jest Ryszard Rynkowski. W rozmowie z Plotek.pl menedżer wokalisty przyznał, że prowadzone są na ten temat rozmowy.

Dwa tygodnie temu zadzwonił do mnie pewien pan i ewentualnie Ryszard Rynkowski byłby chętny do takiej akcji. Odpowiedziałem, że nie ma sprawy. Jednak nic więcej nie zostało ustalone. Jak to się dalej potoczy, wszystko zależy od organizatora – powiedział menedżer Rynkowskiego, Bogdan Zep w rozmowie z Plotek.pl.

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja na skutek udaru, którego doznał po operacji wszczepienia bypass-ów. Miał 67 lat.

Zobacz wideo

WJ