Urocze? Mało powiedziane. To dzieci jednej z najsławniejszych piosenkarek. Uwielbia je pokazywać. "Oto miłość"

Willow Sage i Jameson Moon to dzieci jednej z najsławniejszych obecnie piosenkarek, Pink. Artystka świata poza nimi nie widzi i chwali się na Instagramie ich zdjęciami.

Pink to jedna z najpopularniejszych obecnie, a jeszcze niedawno jedna z najbardziej szalonych piosenkarek. Jest wykonawczynią takich przebojów jak "Get the Party Started", "So What", "Try" i "Stupid Girls", ale i tak najbardziej dumna jest ze swojej rodziny. W 2011 roku urodziła córkę, a w ubiegłym roku syna.

Willow Sage i Jameson Moon mają mnóstwo wdzięku, nic więc dziwnego, że dumna mama wprost zasypuje Instagram zdjęciami swoich pociech.

>>>> PINK I JEJ UROCZE DZIECI

Pink uwielbia spędzać czas z dziećmi, choć sama przyznaje, że podołanie potrzebom dwojga maluchów to spore wyzwanie i niekiedy po prostu pada z nóg.

Boże, jaka jestem zmęczona. Boli mnie głowa, ale i tak jest dobrze. Nawet, gdybym coś wzięła to ten maluch i tak obudzi mnie w ciągu 10 sekund - napisała przy jednym ze zdjęć.
Oto miłość - napisała z kolei przy innym zdjęciu, na którym Willow i Jameson tulą się do siebie.

To samo można właściwie napisać przy większości tych zdjęć.

Willow Sage i młodszy od siostry Jameson Moon to dzieci, jakie Pink ma z Careyem Hartem, kierowcą wyścigowym. Poznali się w 2001 roku, 5 lat później wzięli ślub.

Księcia George'a znacie dobrze, a inne "royal babies?" Tak samo urocze! Nasz faworyt - książę Szwecji

JZ

Więcej o:
Komentarze (2)
Urocze? Mało powiedziane. To dzieci jednej z najsławniejszych piosenkarek. Uwielbia je pokazywać. "Oto miłość"
Zaloguj się
  • Gość: olga

    Oceniono 8 razy 6

    Uwielbiam ją. Zwykła kobieta, która uwielbia być matką, a nie strzela sobie focie z płaskim brzuchem.

  • Gość: mimi

    Oceniono 1 raz 1

    Pudlu mogłeś się pofatygować i znaleźć imiona dzieci Pink.....a nie pod każdą fotka "Pink z dzieckiem", wszyscy widzimy ,że to dzieci :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX