Demi Moore straciła dwa przednie zęby przez stres. Pokazała zdjęcie bez jedynek. "Dziękuję Bogu za współczesną stomatologię"

Demi Moore w programie "The Tonight Show" zdobyła się na szczere wyznanie.

Jimmy Fallon niedawno gościł w swoim programie Demi Moore. Aby zapewnić swoim widzom rozrywkę, pokazał im zdjęcie aktorki... bez przedniego zęba. Historia, która za nim stoi, nie jest jednak wcale śmieszna. Moore opowiedziała, że w ostatnim czasie straciła nie jeden, a dwa zęby, a to wszystko przez problemy zdrowotne.

Chciałabym móc powiedzieć, że to się stało, gdy jechałam na desce albo robiłam coś równie fajnego, ale myślę, że to ważne, żebyście wiedzieli, że to się stało prawdopodobnie po chorobie serca, która zabija największą ilość Amerykanów przez stres. Stres sprawił, że moje jedynki wypadły. Moim córkom się to podobało, stwierdziły, że bez zębów wyglądam bardziej ludzko - mówiła z szerokim i pełnym już uśmiechem.
 

O szczegółach opowiedziała później w rozmowie z magazynem "Page Six".

Straciłam dwie jednymi w odstępie roku, ale to prawda, że wypadły mi oba zęby. Dziękuję Bogu za współczesną stomatologię. Bez niej nie mogłabym się uśmiechać na czerwonym dywanie.

O tym, czy to możliwe, że stres był jedynym powodem, przez który aktorka straciła zęby, wypowiedział się dr Gary Glassman, specjalista endodoncji, który przypomniał, że stres powoduje głównie bruksizm, który mógł być przyczyną osłabienia zębów i późniejszej ich utraty.

Podejrzewam, że musiało się to stać także pod wpływem innych czynników. Bruksizm powoduje ogromne spustoszenie. Jeśli jesteś pod wpływem dużego stresu i masz stany lękowe, to właśnie one są główną przyczyną bruksizmu - czytamy na stronie magazynu.

Demi Moore w odważnej kreacji. Co za dekolt! "Dwudziestolatki chciałyby mieć taką figurę"

MK

Więcej o:
Komentarze (3)
Demi Moore straciła dwa przednie zęby przez stres. Pokazała zdjęcie bez jedynek. "Dziękuję Bogu za współczesną stomatologię"
Zaloguj się
 • Gość: polka

  Oceniono 8 razy 4

  Ją to może śmieszyć, bo ma kupę kasy na naprawę tego, mi wcale nie jest do śmiechu. Grozi mi utrata zęba (genetycznie nie mam zęba stałego, a korzeń mleczaka z dnia na dzień coraz bardziej się rozpuszcza) i to jest dopiero stres, kiedy wiesz, że nie będziesz mieć pieniędzy na wstawienie nowego zęba, a zabawny dla Demi "luzacki" wygląd może mocno odbić się na twoim życiu, zwłaszcza zawodowym... A ilu ludzi rodzi się z okropnymi deformacjami i brakami, których nigdy nie doprowadzą do całkowitej normalności... Zęby są bardzo ważne i niesamowicie wpływają na wygląd całej twarzy, to między innymi dlatego starsze panie w hollywood wyglądają dość inaczej niż babcie z Polski, które uzębienie straciły lata temu...

 • pietka201

  Oceniono 4 razy 2

  "Straciłam dwie jednymi w odstępie roku"
  Nie wiem co to są "jedymi", ale nazwa w dechę.

 • cucurucu

  Oceniono 8 razy 0

  To nie przez stres tylko za duzo wciaga. Koka ma wlasciwosci pelzajace i skutecznie powoduje wypadanie plomb i wypadanie zebow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX