W sobotę zwycięstwo z Rumunią, a dzień później wielkie wesele! Tak reprezentanci Polski bawili się na ślubie piłkarza

Artur Sobiech i Bogna Dybul w niedzielę wzięli ślub w Piekarach Śląskich. Wśród gości pojawili się reprezentanci Polski w piłce nożnej - Kamil Glik i Kamil Grosicki.

Piłkarz Artur Sobiech i piłkarka ręczna Bogna Dybul są małżeństwem! Po wygranym 3:1, sobotnim meczu z Rumunią, wybrali się do Piekar Śląskich. Tam, w luksusowym Rezydencja Luxury Hotel, odbyło się planowane od dawna wesele.

Panna młoda wyglądała przepięknie w długiej sukni. Na górze przylegająca, wykonana z białej, półprzezroczystej koronki, na dole lejąca, biała spódnica. Całość przywodziła na myśl projekt Balmain.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Wśród gości byli reprezentanci Polski w piłce nożnej, którzy zaraz po sobotnim meczu udali się na Śląsk. Byli nimi Kamil i Marta Glik oraz Kamil i Dominika Grosiccy, obie panie w kreacjach Violi Piekut. Czy z tego powodu ślub odbył się w niedzielę, a nie jak to zazwyczaj bywa, w sobotę? Zdjęcie z imprezy opublikował Kamil Glik, z opisem

Zdrówka młodej parze!
 

Pojawiły się również informacje, że ochroną imprezy zajęła się sama... policja! Czy było to spowodowane ewentualnym strachem przed reakcją kibiców? Ślub odbywał się w dzielnicy Załęże w Katowicach, słynącej z sympatii do GKS-u Katowiec.

Jak Jessica Ziółek mówi do Arkadiusza Milika, gdy nikt nie słyszy? Nawet nie próbujcie, NIGDY nie zgadniecie! Słodkie!

SW