"Jaka to melodia" znika z anteny! Janowski nie zgodził się na zmiany programowe. Menedżer: Robert jest artystą niezależnym

Program "Jaka to melodia" znika z anteny. Co w związku z tym z Robertem Janowskim? Dodzwoniliśmy się do jego żony i menedżerki, Moniki Janowskiej.

Robert Janowski odchodzi z programu "Jaka to melodia?" - taką informacją zaskoczyły nas dziś media. TVP ma podobno zupełnie nową wizję na ten program. Jak donosi "Flesz", pojawił się pomysł, by do repertuaru programu wprowadzić pieśni patriotyczne.

Zmiany podobno miałyby dotyczyć również formy zatrudnienia Janowskiego. Musiałby on zostać pracownikiem TVP, przez co byłby zobowiązany brać udział w projektach lansowanych przed Telewizję Polską.

Prezenter uznał, że nie może przystać na takie warunki - czytamy we "Fleszu".

Aby potwierdzić tę wiadomość, dodzwoniliśmy się do źródła, Moniki Janowskiej, żony i menedżerki Janowskiego.

Na ten moment nie ma w ogóle programu "Jaka to melodia". TVP wykupiło prawa do amerykańskiego formatu "Name That Tune", jednak prawa do tytułu "Jaka to melodia" ma tylko i wyłącznie firma Media Corporation, która do tej pory produkowała ten format - powiedziała Janowska w rozmowie z Plotek.pl.
embed

Do tej pory Janowski był związany kontraktem jedynie z firmą Media Corporation. Na pytanie, czy zostanie on prowadzącym nowego programu, Janowska odpowiedziała zdawkowo. 

Jeżeli nie ma programu "Jaka to melodia", którego Robert przez 19 lat był twarzą, to... nie ma też Roberta - dodała Janowska w rozmowie z Plotkiem. 

A jakie plany ma na przyszłość?

Jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy. Robert jest artystą niezależnym, w związku z tym myślę, że sobie poradzi - podsumowała rozmowę Monika Janowska.

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.