Beata Tyszkiewicz znowu w szpitalu? Zadzwoniliśmy do niej. Jej komentarz MISTRZOWSKI

Beata Tyszkiewicz znowu trafiła do szpitala - podaje "Super Express". Zadzwoniliśmy do aktorki po potwierdzenie. Jej komentarz? Mistrzowski!

Beata Tyszkiewicz znowu wróciła do szpitala? Taką informację podał "Super Express".

Wspaniała aktorka w czwartek wieczorem ponownie trafiła do szpitala na oddział intensywnej terapii Instytutu Kardiologii w Aninie. Znowu musiała przejść badania. Na weekend na pewno zostanie w szpitalu pod opieką lekarz - czytamy tam.

Po potwierdzenie zadzwoniliśmy do samej Beaty Tyszkiewicz. Aktorka krytycznie odniosła się rewelacji o swojej ponownej hospitalizacji.

Znajomi mi donoszą o tych bzdurach. Możecie mnie wysłać na Antarktydę po lody karmelowe - dodała.

Ta enigmatyczna wypowiedź sporo mówi o stosunku Tyszkiewicz do mediów publikujących niesprawdzone informacje. Aktorka pod koniec ubiegłego miesiąca miała zawał. Wtedy też trafiła do szpitala, gdzie niezbędna okazała się operacja. Po kilku dniach pobytu tam i przejściu kompleksowych badań wróciła do domu z zaleceniem zaprzestania palenia papierosów. Według lekarzy to właśnie bowiem przyczyniło się do zawału. Teraz życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (12)
Beata Tyszkiewicz znowu w szpitalu? Zadzwoniliśmy do niej. Jej komentarz MISTRZOWSKI
Zaloguj się
 • Jim DiGriz

  Oceniono 3 razy 3

  Qcotrzepie - odwal się od kobiety co tyle wniosła do naszej (nie twojej) kultury

 • 0

  Uwielbiam panią Beatę Tyszkiewicz,prawdziwa dama,każdy jej gest jest pełen wdzięku.Starzeje się z godnością...jest dla mnie wzorem i najlepszą aktorką,którą oglądam z dziką przyjemnością.Życzę jej powrotu do zdrowia bo chciałabym ją widzieć na srebrnym ekranie taką jaka jest,bez retuszu.Nadal jest piękna...

 • Gość: PLEBEJUSZ

  Oceniono 8 razy -6

  QUŹWA ,ZNOWU HRABINA ! WYCHOWANKA PRZEZ BRANICKICH W WILANOWIE,
  DUPOLIZÓW NAZISTÓW ...............................

 • jacekkolech

  Oceniono 9 razy -9

  Pani hrabina Tyszkiewicz w swoim czasie bardzo lubiła donosić na swoich kolegów i koleżanki miłym panom z komunistycznej bezpieki. Nic w tym złego. Przecież powiedzieć ludziom honoru o tym, że kolega jest gejem, a koleżanka się puszcza, to przecież sama radość, zwłaszcza że potem można łatwo dostać paszport.
  Ale o tym, lemingu, nie dowiesz się z Wyborczej. Musisz zajrzeć do innych mediów (TVN też odpada).
  Szalom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX