Ariana Grande odwiedziła dzieci ranne w zamachu w Manchesterze. Były szczęśliwe. "Córka czuje się jak gwiazda rocka"

Ariana Grande niespodziewanie odwiedziła w szpitalu dzieci, które zostały ranne w zamachu w Manchesterze.

Ariana Grande spełniła obietnicę i wróciła do Manchesteru z koncertem charytatywnym, który odbył się w niedzielę. Wcześniej jednak odwiedziła w Royal Manchester Children's Hospital dzieci, które w maju zostały ranne w zamachu bombowym dokonanym podczas poprzedniego koncertu piosenkarki w tym mieście.

Mali fani Ariany byli zaskoczeni niespodziewaną wizytą swojej idolki.

Jest w siódmym niebie. Byliśmy w ostatnim pokoju odwiedzanym przez Grande i napięcie córki ciągle wzrastało - mówił BBC pan Harrison, ojciec poszkodowanej w zamachu Lily. - Teraz córka jest gotowa na koncert. Czuje się jak gwiazda rocka i w kółko słucha swojej playlisty z piosenkami Ariany Grande - dodał.
 

Z kolei Peter Jaden, ojciec Jaden powiedział, że gest Ariany znaczył więcej, niż wszystko, co inni ludzie zrobili dla jego córki w ciągu ostatniego tygodnia.

Jestem szczęśliwy, że przyszła, mogłem wreszcie odetchnąć. Nigdy nie widziałem Jaden tak szczęśliwej, nawet ja się popłakałem - przyznał.

Po wizycie w szpitalu Ariana Grande spotkała się z rodzinami, które straciły bliskich w zamachu.

Wielki szacunek dla Ariany Grande za to, że wróciła do naszego miasta i spotkała z moją rodziną i innymi ludźmi - napisał na Twitterze Twitterze Dan Het, który podczas zamachu stracił brata.

Na niedzielnym, charytatywnym koncercie będącym hołdem dla ofiar, wystąpili poza Arianą Grande Miley Cyrus, Justin Bieber, Katy Perry, Pharell Williams, Coldplay i Take That.

JZ