Iga Lis poprowadziła spotkanie z Lechem Wałęsą. Temat? Bardzo na czasie. Komentuje Kinga Rusin

Iga Lis z okazji Dnia Dziecka poprowadziła spotkanie z Lechem Wałęsą. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.

Iga Lis tegoroczny Dzień Dziecka zapamięta na długo. W końcu nie każdej nastolatce udaje się z tej okazji spotkać z byłym prezydentem Lechem Wałęsą i poprowadzić z nim spotkanie.

W poniedziałek spotkał mnie wyjątkowy zaszczyt - poprowadziłam spotkanie z wielkim bohaterem i jedną z najbardziej rozpoznawanych na świecie postaci polskiej historii, z prezydentem Lechem Wałęsą.
W czasie spotkania rozmawialiśmy z Panem Prezydentem o przeszłości i teraźniejszości oraz o roli, jaką w walce z niesprawiedliwością może i powinno odegrać pokolenie młodych ludzi. Przesłanie Lecha Wałęsy było pełne nadziei i determinacji oraz przekonania, że walka z populizmem i demagogią będzie skuteczna. Słowa Pana Prezydenta i jego przesłanie pozostaną w nas na zawsze - napisała na Instagramie przy wspólnym zdjęciu.
 

Wśród gratulacji pojawiły się też słowa jej matki, Kingi Rusin.

Byłaś świetnie przygotowana i pełna pasji! A to najważniejsze. Gratulacje! #duma - napisała.

Iga podziękowała m. in. szkole, która umożliwiła jej prowadzenie spotkania. Nie był to jednak jej debiut - w lutym nastolatka w swojej szkole poprowadziła spotkanie z Agnieszką Holland. Wtedy również pochwaliła się tym na Instagramie.

 
Zobacz wideo

JZ