Książę William gwiazdą nowego numeru "GQ". W środku UROCZE zdjęcie z Kate i dziećmi. Niepozowane!

Książę William i księżna Kate bardzo chętnie udzielają się w kampaniach społecznych. Tym razem wzięli udział w akcji, na potrzeby której powstała specjalna sesja zdjęciowa.

Książę William i księżna Kate wzięli ostatnio udział w kampanii "Heads Together". Celem całej akcji jest zwiększenie świadomości na temat zaburzeń psychicznych, walka z uprzedzeniami z nimi związanymi oraz ze stereotypowym postrzeganiem osób z problemami natury psychicznej.

Książę William, jako jedna z twarzy akcji, udzielił wywiadu dla lipcowego wydania brytyjskiego "GQ". Następca brytyjskiego tronu wypowiedział się na tematy związane z szeroko pojętym zdrowiem umysłowym.

Na oficjalnym profilu Kensington Palace na Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie rodziny królewskiej, które powstało jeszcze w kwietniu na potrzeby owej kampanii.

Opublikowane zdjęcie przedstawia księcia Williama z żoną Kate oraz z dwójką dzieci: księciem George'm i księżniczką Charlotte. Zrobione zostało w rezydencji brytyjskiej rodziny królewskiej - Kensington Palace.

Cały wywiad oraz sesję zdjęciową będzie można podziwiać w lipcowym wydaniu "GQ".

Księżna Kate i książę William strzelają z łuku. Jak im poszło? Widać po minach. Ale te zdjęcia trzeba zobaczyć

AG

Więcej o: