Komentarze (55)
Rodzina Zbigniewa Wodeckiego wydała oświadczenie. Nowe fakty w sprawie pogrzebu i wzruszająca prośba
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Janina Kowalska

  0

  To był świetny muzyk i prywatnie sympatyczny gość. Jakby nie jego nagła śmierć , tworzył i śpiewał by długo.Mnie też łezka poleciała. Odchodzą fajni ludzie, a żyją szumowiny, gdzie sprawiedliwość?

 • Gość: margo

  0

  On za dużo pracował,ale przecież musiał wyposażyć liczną rodzinę trzy córki i wnuki,sam zresztą o tym mówił żartem co mu zawdzięczają: trzy domy,auta telefony,kto na to pracował, On.Widocznie myśleli ,że jest niezniszczalny.Córki wolne zawody,ale jak konkretnie na życie zarabiają to nie wiadomo.Wodecki zaharowywał się ,sam Krawczyk ,jego przyjaciel o tym mówił.?Przecież nie pracował dla idei tylko dla kasy,pewnie całą rodzinę utrzymywał,już dawno pełnoletnią.Nawet kwiatów zabronili kupić,rozumiem,że ich ojciec ale i dobro narodowe i powinien być pochowany w alei zasłużonych.Niech spoczywa w spokoju, bo za życia ciężko się napracował jeżdżąc po tych koncertach.

 • Grazka Grazka

  0

  Człowiek przez wielkie C.Klasa sama w sobie.Taki doskonały. ZAL OGROMNY I WIELKA PUSTKA POZOSTALA.Zegnaj MISTRZU[*]

 • liberau

  Oceniono 4 razy 0

  Rodzina obawia się że jakieś hieny pozbawione zasad i szacunku zechcą wykorzystać nazwisko Wodeckiego podczas jakiegoś festiwalu?

 • Luis Franek

  Oceniono 6 razy -2

  Artysta osoba publiczna żałoba może być w rodzinie a nas to nie interesuje. Występuje i piszą wszędzie gdzie występował, Czy to Plotek , czy Nie mają prawo wszędzie pisać.Niech mu ziemia lekką będzie Amen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX