Jarosław Bieniuk z dziećmi na okładce "Vivy!". Pamiętacie tę z Anną Przybylską? Nowe zdjęcie to WZRUSZAJĄCY hołd

Rzadko zdarza się, aby okładka "VIVY!" była tak poruszająca. Najnowsza jest jednak wyjątkowa. Jarosław Bieniuk odwzorował z dziećmi okładkę, jako przed laty zrobiła Anna Przybylska dla tego samego pisma.

Plaża, ukochane sopockie molo w tle, a na pierwszym planie Anna Przybylska z trojgiem swoich dzieci. W 2012 roku ta okładka "VIVY!" odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Teraz, 5 lat od jej publikacji, 3 lata od śmierci aktorki, znów widzimy tę samą scenerię: nadbałtycką plażę, molo. Nie ma już jednak Anny Przybylskiej. W otoczeniu trojga ich dzieci, w dokładnie w tej samej pozie, stoi teraz ich ojciec - Jarosław Bieniuk.

Jarosław Bieniuk z dziećmiJarosław Bieniuk z dziećmi VIVA! 18 maja 2017 okładka/Fot. Zuza Krajewska

 To wymowne i tak poruszające zdjęcie zrobiła fotografka, Zuza Krajewska. Zachwyca dbałość o detale. Dzieci są ubrane dokładnie tak samo jak 5 lat temu podczas ostatniej sesji Anny Przybylskiej dla "VIVY!". Oliwia, Szymon i Jan są w tych samych pozach, z szerokimi uśmiechami. Nie wydaje się, by w tej rodzinie brakowało czegokolwiek.

Okładka Anny Przybylskiej i Jarosława BieniukaOkładka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka VIVA! 2012/2017/Fot. Zuza Krajewska

We wstępniaku, pod którym podpisała się zarówno redaktor naczelna pisma jak i Jarosław Bieniuk czytamy apel o wsparcie  Fundacji Hospicyjnej, której ambasadorem jest Jarosław Bieniuk. Najbardziej hojnemu darczyńcy zostanie przekazane zdjęcie Anny Przybylskiej:

Oliwia Bieniuk zrobi karierę jako modelka? Ojciec postawił jej jeden warunek. "Mamy umowę"

ZI