"Agent - Gwiazdy". Poznaliśmy agenta. Ale niespodzianka! A kto wygrał? Jeszcze większe zaskoczenie. "Naprawdę?"

Agent - Gwiazdy. Ktoś się spodziewał takiego rozwiązania? Najbardziej podejrzany uczestnik okazał się największym przegranym.

"Agent - gwiazdy". Odeta Moro okazała się agentem. Bezbłędnie wywiodła wszystkich w pole. Kto zwyciężył? Daria Ładocha. W finale pokonała Jarka Kreta, który przez wszystkie odcinki sprawiał wrażenie, że prowadzi skomplikowaną grę prowadzącą go wprost do zwycięstwa.

Do finału dotarły trzy osoby: Odeta, Jarek i Daria. Zanim jednak dowiedzieliśmy się, kto jest zwycięzcą, a kto jest agentem, wyśnień domagały się kwestie z poprzednich odcinków. Pamiętacie, jak Niecik miał uderzyć Alana? Sprawa nie była do końca jasna, Pytany przez Kingę Rusin Niecik jednak kluczył i nie chciał powiedzieć wprost.

Prowokował mnie od samego początku tego programu, to była prowokacja na maksa. Emocje puściły, spotkaliśmy się sam na sam. Więcej o tym nikt nie wie, ale mogę tylko tyle powiedzieć, że od tamtego momentu nigdy więcej Alan w moim kierunku nawet nie spojrzał - tłumaczył Niecik.

Wciąż jednak nie chciał powiedzieć, czy go uderzył. Kinga Rusin straciła cierpliwość i zapytała o to Alana.

Nie - ten odpowiedział krótko.
Spotkaliście się sam na sam?
Nie - powtórzył.
Czyli kłamałeś - zawyrokowali pozostali uczestnicy.

Agent - GwiazdyAgent - Gwiazdy TVN/X-News

 Potem pojawili się Jarek, Daria i Odeta. Dostali koperty. W jednej było czarne piórko. Ten, kto je wyciągnie, okaże się agentem. Jako pierwszy zajrzał do środka Jarek. Jego koperta okazała się pusta. Następna była Odeta. I to ona okazała się agentem!

I teraz pytanie: brawa czy gwizdy? - zapytała Kinga pozostałych uczestników.

Retorycznie.

Byłaś super agentem, super! - zawołali.

Odeta zaczęła drobiazgowo zdradzać szczegóły swoich sabotaży. Niektóre z jej manewrów były faktycznie pomysłowe. Dość powiedzieć, że grupa, z ponad 100 tysięcy, zarobiła w sumie tylko 71200 zł.

A kto wygrał program? Osoba, która najlepiej odpowiedziała na ostatni test wiedzy o agencie. Odeta i Jarek dostali znowu koperty. W jednej było czerwone, w drugiej zielone piórko. To drugie oznaczało zwycięzcę. Tu faworytem był Jarek, który podszedł do sprawy strategicznie i od początku traktował swój udział w programie jak partię szachów.

Zielone piórko trafiło do... Darii. To ona wygrała!

Zdaje się, że było to zaskoczenie także dla pozostałych uczestników.

Naprawdę? - zapytał z niedowierzaniem Kędzior.

Naprawdę. Jarek okazał się tu największym przegranym. Był przekonany, że strategiczne myślenie i skrupulatne notatki przyniosą mu zwycięstwo, pokonała go Daria, która odznaczała się dużą przenikliwością i inteligencją.

JZ

Więcej o:
Komentarze (41)
"Agent - Gwiazdy". Poznaliśmy agenta. Ale niespodzianka! A kto wygrał? Jeszcze większe zaskoczenie. "Naprawdę?"
Zaloguj się
 • Gość: Gościu

  Oceniono 48 razy 26

  Nawet bym oglądał, pewnie bym się pasjonował ale obecność Kingi R... jakoś nie mogę. Sorry

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 12

  Odeta była słaba, od po czatu ja typowalam, bardzo pokazywała grę, co chwila obstawial na agenta kogoś innego, w bardzo oczywisty sposób kladla zadania. Myślę, że odeta z Daria się dogadaly, bo Daria cały czas o stawiała kreta aż nagle niż tego ni z owego postawiła na odete. Szkoda kreta, bo on dobrze obstawial od dawna i średnio chce mi się wierzyć, że Daria wygrała y na teście gdyby jej odeta nie opowiedziała bardzo dużo szczegółowych informacji.

 • kater-11

  Oceniono 16 razy 12

  Agentem była Odeta ( w pierwszym odcinku była jedynym uczestnikiem który ...nie cieszył się z wygranych ) i tylko Kret ją dokładnie rozpracował. Wygrała Daria bo .....jest kobietą więc musiała wygrać ( niech TVN pokaże testy Kreta i Darii : ) , będzie śmiesznie. )

 • atr8

  Oceniono 21 razy 11

  Ładoga - to znam, ale to jezioro, nie gwiazda. A Ładocha - chu iz it? I z kim tańczyła?

 • Gość: Sano

  Oceniono 19 razy 11

  Odetę obstawiałęm od 2 odcinka. Zaskoczeniem dla mnie jest wygrana Darii, stawiałem na Jarka jako zwycięzcę.

 • Gość: niepodobamisie

  Oceniono 7 razy 7

  Żal mi jest, że wywalają kupę kasy na gwiazdy, które już i tak mają kupę kasy. Lepiej dali by przeżyć taką przygodę zwykłym ludziom, a jeszcze lepiej pomogliby wyremontować komuś mieszkanie albo kupić wózek czy zainstalować windę dla niepełnosprawnych.

 • Gość: ja

  Oceniono 11 razy 7

  i nie ma to nic wspólnego z promocją niemieckiego marketu :))))

 • zalep

  Oceniono 7 razy 7

  Co za bzdety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX