Zosia postanowiła ściąć włosy dla chorych na raka. Filip Chajzer to nagłośnił, a efekt przerósł jego oczekiwania. "Mali bohaterowie"

Mała Zosia postanowiła ściąć włosy, by przekazać je chorym na raka. Po tym, jak Filip Chajzer nagłośnił jej odważną decyzję, okazało się, że takich dzieci jak Zosia jest dużo więcej.

"Efekt Zosi" - tak Filip Chajzer nazwał to, co się dzieje na jego facebookowym profilu od niedzieli. Po tym jak dziennikarz zamieścił zdjęcie małej Zosi zdecydowanej ściąć włosy na rzecz fundacji Rak'n'Roll, zaczęły się do niego zgłaszać matki innych dziewczynek gotowych zrobić to samo.

Poproszę stado lajków dla Zosi - apelował Chajzer w pierwszym poście. - Zosia podjęła niesamowicie odważną decyzję. Za 3 tygodnie w Czuprynki Warszawa zetnie włosy, żeby przekazać je chorym dzieciom... Pyta tylko, czy będę mógł przyjść i z nią porozmawiać... Zosiu! To oczywiste jak to, że jutro wstanie słońce. Jestem z Ciebie dumny, mam nadzieję, że wy też. Mała wielka bohaterka.

Ten gest zmotywował inne dzieci do pójścia w ślady Zosi. Wśród komentujących było wiele matek chwalących się wielkim sercem swoich pociech.

Panie Filipie, moja córka też chce oddać włosy. Wielka Pana fanka - napisała jedna z nich.

Screen z facebook.com/ChajzerFilipScreen z facebook.com/ChajzerFilip Facebook.com/ChajzerFilip

Wzruszona mama Zosi nie dowierzała, że odzew jest tak duży.

Screen z facebook.com/ChajzerFilipScreen z facebook.com/ChajzerFilip Facebook.com/ChajzerFilip

W oddzielnym poście Chajzer zaapelował, by w Dzień Dziecka "mali bohaterowie" zgłaszali się do salonu "Czuprynki" w Warszawie, gdzie będą mogli ściąć włosy na rzecz fundacji.

To niesamowite, kiedy dzieciaki dają takiego kopa do działania. Krótka wiadomość od mamy Zosi poruszyła wasze serca. Moje też. 01.06, w dzień dziecka w Czuprynki Warszawa czekam na wszystkich małych bohaterów, którzy zechcą przekazać swoje piękne włosy chorym dzieciakom z oddziałów onkologii. Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie gotowi na dostawę?

Naprawdę brak słów. Jesteśmy poruszeni postawą tych dzieciaków.

Chajzer kupił chłopcu książkę. Akcja marketingowa? Opowiedział o szczegółach. "Po 15 minutach odezwała się jego mama, a potem..."

WJ

Więcej o:
Komentarze (16)
Zosia postanowiła ściąć włosy dla chorych na raka. Filip Chajzer to nagłośnił, a efekt przerósł jego oczekiwania. "Mali bohaterowie"
Zaloguj się
 • Gość: Mama

  Oceniono 16 razy 12

  Moja 8 letnia córka też oddała swoje wlosy gdy kilka miesięcy temu zmieniała fryzurę. Tak po prostu. Zapytana przez fryzjerkę zgodziła się bez wahania.

 • Gość: gucio44

  Oceniono 4 razy 0

  I ten szczery uśmiech osobnika o IQ 75. :D

 • Oceniono 2 razy -2

  Chajzer wczoraj się śmiał z chorego że ryczy jak na centralnym a dzisiaj wspiera chorych.

 • hegemon123

  Oceniono 8 razy -2

  śmierdzące tvnowskie gazeciane trole już wylewają swój jad na forum, bo o zgrozoo, nie wszyscy uwielbiają tego klauna.
  Pozdro dla myślących.

 • Gość: cafar

  Oceniono 6 razy -2

  I już śmierdzące trolle wylewają pomyje na forum. Boshe, ale z was łajdackie suki..n......ny. Goovniane redaktorzyny tez nie lepsze - tolerują wylew gnojówki. Spadam i nieprędko tu zajrzę.

 • hegemon123

  Oceniono 7 razy -3

  Co ten gościu ma na twarzy!!??

 • Gość: Błazen

  Oceniono 14 razy -10

  Błazen tyle się promuje, a i tak dalej jest zerem. Jak ojciec umrze to gościu chyba popełni samobójstwo.

 • cucurucu

  Oceniono 32 razy -20

  Znowu Chajzer przykleil sie do jakies akcji, frajer dety, tylko na to go stac, zawsze tylko ubrac sie w cudze piorka, pedz frajerze!

 • Gość: plew

  Oceniono 38 razy -30

  Ilu chorych wyleczyła ? Próżne , puste gesty . Ot takie pitolenie ,żeby w necie zaistnieć ! Nikomu nie pomoże ani nie zaszkodzi !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX