Nowy prezydent Francji zaprzysiężony, ale wzrok przykuwa Pierwsza Dama. Francuzi zachwyceni: Jest wspaniała, przestańmy ją krytykować!

Emmanuel Macron został zaprzysiężony na prezydenta Francji. Podczas uroczystości godnie towarzyszyła mu żona Brigitte, która w błękitnym zestawie od Louis Vuitton prezentowała się znakomicie.

Emmanuel Macron w niedzielę rano został zaprzysiężony na prezydenta Francji. Choć na uroczystość przyjechał sam, wkrótce dołączyła do niego małżonka, 64-letnia Brigitte. Pierwsza Dama zaprezentowała się w błękitnej sukience zaprojektowanej dla niej specjalnie na tę okazję przez Nicolasa Ghesquièra, dyrektora kreatywnego domu mody Louis Vuitton. Do kreacji dobrała elegancką, beżową torebkę tej samej marki oraz cieliste szpilki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Twitter zalała fala pozytywnych komentarzy:

Taka szykowna i elegancka.
Brigitte Macron to prawdziwa klasa.
Ona jest wspaniała, przestańmy ją krytykować!

64-letnia Pierwsza Dama od początku budzi równie duże zainteresowanie mediów jak jej mąż. Kontrowersje wzbudzają okoliczności, w jakich para się poznała: Brigitte Trogneux była nauczycielką Macrona w szkole średniej, ale ani ten fakt ani 24-letnia różnica wieku nie przeszkodziła tej dwójce się pobrać w 2007 roku. Dziś Pierwsza Dama jest uważana za współautorkę wyborczego sukcesu Macrona.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.