Karolina Korwin Piotrowska komentuje zamieszanie wokół dziecka Lewandowskich. "O nich powinno się napisać książkę"

Karolina Korwin Piotrowska odniosła się do medialnego zamieszania wokół "polskiego royal baby". W jej wypowiedzi nie brakowało zachwytów nad Lewandowskimi.

Karolina Korwin Piotrowska słynie z ciętego języka. Dziennikarka często otwarcie krytykuje polskie gwiazdy, przez co z niejedną ma "na pieńku". Inaczej jest w przypadku Anny i Roberta Lewandowskich. W rozmowie z portalem party.pl Korwin Piotrowska zachwycała się ich podejściem do show-biznesu.

To jest świetna PR-owo para. Ja uważam, że o nich powinno się napisać książkę. O tym, "jak się sprzedawać w kulturalny sposób". Z ich pozycją trudno się nie sprzedawać, to są ikony, szczególnie Robert. Ale to, jak oni przeprowadzają całą tę sytuację, mimo medialnego szumu, wzbudza mój szacunek - mówiła Korwin Piotrowska dla party.pl.

To było dopiero początek jej zachwytów nad najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu.

To nie są "dziwki medialne". To są ludzie, którzy fantastycznie, konsekwentnie budują swój wizerunek. Możemy być z nich dumni (...). Ja od razu miałam do nich słabość i widzę, że się trzymają tego "kursu". Mam nadzieję, że tak będą trzymali już zawsze. Oni są przykładem dla całej masy ludzi, jak robić tak, żeby funkcjonować, ale bez "medialnej prostytucji" - dodała dziennikarka.

Korwin Piotrowska często w wywiadach podkreśla, że nie lubi przesadnego epatowania prywatnością w mediach. Jednak przyznała, że Lewandowskim mogłaby "wybaczyć" nawet wspólną z dzieckiem okładkę.

Jeśli pokażą się razem z dzieckiem na okładce, nie będę rozczarowana. Jak znam Lewandowskich, to dochód ze sprzedaży takiego pisma pójdzie na szczytny cel. I to będzie genialne - podsumowała Karolina Korwin-Piotrowska.

A wy, co o tym myślicie?

Zobacz wideo

MM