Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Muzyk miał udar. Mamy komentarz menedżera

Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Informację tę potwierdził jego menedżer, Mariusz Nowicki.

Zbigniew Wodecki po rozległym udarze trafił w ciężkim stanie do szpitala - taką informację podał wczoraj portal przeAmbitni.pl.

Zadzwoniliśmy do menedżera muzyka, Mariusza Nowickiego. Doniesienia portalu niestety potwierdziły się, 67-letni wokalista przebywa obecnie w szpitalu na oddziale intensywnej terapii.

Pan Zbigniew Wodecki miał udar. Jest obecnie hospitalizowany, przebywa na oddziale intensywnej terapii. Jak się czuje? Niestety szczegóły na temat jego zdrowia nie są mi znane - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Mariusz Nowicki.

Wiadomo, że najbliższy koncert Wodeckiego, który miał się odbyć 19 maja w Gnieźnie, został odwołany.

Z powodu stanu zdrowia Pana Zbigniewa musieliśmy odwołać jego najbliższy koncert w Gnieźnie - dodał w rozmowie z nami menedżer muzyka.

Warto wspomnieć, że przeszłości wokalista miewał już problemy ze zdrowiem.

Migotanie przedsionków, rozedma płuc... To takie choroby trębaczy. Miałem robione badanie krwi, prawdopodobnie będę miał też koronarografię. Po tych wszystkich badaniach lekarz zdecyduje, czy mam mieć poważniejszy czy mniej poważny zabieg, bo jakiś jest konieczny - wyznał dokładnie trzy lata temu w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz wideo

MM

Więcej o: