Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Muzyk miał udar. Mamy komentarz menedżera

Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Informację tę potwierdził jego menedżer, Mariusz Nowicki.

Zbigniew Wodecki po rozległym udarze trafił w ciężkim stanie do szpitala - taką informację podał wczoraj portal przeAmbitni.pl.

Zadzwoniliśmy do menedżera muzyka, Mariusza Nowickiego. Doniesienia portalu niestety potwierdziły się, 67-letni wokalista przebywa obecnie w szpitalu na oddziale intensywnej terapii.

Pan Zbigniew Wodecki miał udar. Jest obecnie hospitalizowany, przebywa na oddziale intensywnej terapii. Jak się czuje? Niestety szczegóły na temat jego zdrowia nie są mi znane - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Mariusz Nowicki.

Wiadomo, że najbliższy koncert Wodeckiego, który miał się odbyć 19 maja w Gnieźnie, został odwołany.

Z powodu stanu zdrowia Pana Zbigniewa musieliśmy odwołać jego najbliższy koncert w Gnieźnie - dodał w rozmowie z nami menedżer muzyka.

Warto wspomnieć, że przeszłości wokalista miewał już problemy ze zdrowiem.

Migotanie przedsionków, rozedma płuc... To takie choroby trębaczy. Miałem robione badanie krwi, prawdopodobnie będę miał też koronarografię. Po tych wszystkich badaniach lekarz zdecyduje, czy mam mieć poważniejszy czy mniej poważny zabieg, bo jakiś jest konieczny - wyznał dokładnie trzy lata temu w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Komentarze (130)
Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Muzyk miał udar. Mamy komentarz menedżera
Zaloguj się
 • gamonides

  Oceniono 289 razy 287

  Życzmy wszyscy Panu Zbigniewowi dużo zdrowia i aby wyszedł z tego w jak najlepszym stanie. Gdy myśli się o tym, że osoba taka jak Zbigniew Wodecki, pomijając sam wielki dorobek - ale zawsze sprawiającą wrażenie silnej o silnym głosie - trzeba pamiętać o własnym zdrowiu. DUŻO ZDROWIA PANIE ZBIGNIEWIE !

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 185 razy 183

  Zdrowia dużo, Panie Zbigniewie, niech Pan się trzyma! Musi być dobrze! Da Pan radę!

 • ivonna49

  Oceniono 99 razy 97

  Panie Zbyszku! Poczekam na pana cudny kolejny koncert! Proszę się trzymać!

 • trup

  Oceniono 91 razy 89

  Musi Pan z tego wyjść. Jeszcze wiele pięknych piosenek pozostało do nagrania.

 • kapitan.kirk

  Oceniono 78 razy 78

  Panie Zbigniewie, myśmy nie tylko imiennicy, ale i krajanie z Ugorka - takie byle co nam nie da tak łatwo rady, byle się mocno trzymać! A ja na razie kciuki trzymam i zasyłam pozytywne fluidy, powrotu do zdrowia życząc.

 • waginoterianin

  Oceniono 67 razy 65

  Zacznij od Bacha. Dużo zdrowia.

 • gorliwa

  Oceniono 63 razy 61

  Panie Zbyszku, bez takich " numerów" proszę ))) Cofnij wszystko, co złe i widownia czeka. Kłaniam się nisko i czekamy na Pana niecierpliwie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX