Ryszard Petru rozwodzi się. "Postępowanie oczekuje na wyznaczenie terminu"

Jak ustalił "Super Express", Ryszard Petru bierze rozwód z żoną Małgorzatą po 20 latach małżeństwa.

Najprawdopodobniej to już koniec małżeństwa Małgorzaty i Ryszarda Petru. Według ustaleń "Super Expressu" pozew o rozwód złożyła żona polityka.

Postępowanie oczekuje na wyznaczenie terminu. Nie udzielamy szczegółowych informacji w sprawach o rozwód - informuje tabloid sekcja prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie.

Sam Ryszard Petru nie chciał skomentować sprawy - jak powiedział "szacunku oraz dla dobra moich bliskich".

Ryszard i Małgorzata PetruRyszard i Małgorzata Petru Thierry Monasse / Polaris/East News

 Ryszard i Małgorzata Petru są małżeństwem od 1997 r. Wychowują razem dwie córki: Katarzynę i Magdę. Ostatnio związek państwa Petru był wystawiony na próbę. Chodzi przede wszystkim o wyjazd na Maderę polityka z koleżanką z partii Joanną Schmidt. W internecie pojawiło się zdjęcie obojga z samolotu. Zbiegło się ono w czasie z trudną sytuacją polityczną w Polsce. Podczas gdy inni politycy opozycji okupowali mównicę sejmową, Petru i Schmidt lecieli razem na urlop - to wzbudziło wiele bardzo negatywnych reakcji, mimo że główny interesowany nie widział nic niestosownego w swoim zachowaniu.

To było niezręczne. Protest miał charakter rotacyjny. Ja miałam dyżur w Wigilię i Boże Narodzenie. Jak spędzam czas wolny, to moja prywatna sprawa. Na pewno niezręcznością było to, że lider partii opozycyjnej jest sfotografowany daleko od Polski, od miejsca gdzie protestują nasi koledzy. We wtorek 3 stycznia Ryszard Petru skomentował tę sprawę. Czy wyborcy czekali na mój głos? Sprawa została przedstawiona, wyjazd był prywatny. Ryszard Petru przeprosił za niezręczność. Ja uważam, że to, jak spędzam Sylwestra, to moja prywatna sprawa. Wszystko na temat naszego wyjazdu zostało powiedziane. Nie będę komentować, gdzie i jak spędziłam Sylwestra - mówił w rozmowie z Radiem Merkury.

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

Więcej o: