"Magiel Towarzyski" po 10 latach znika z anteny. Korwin Piotrowska mocno podsumowuje pracę. Fani: Program nie do zastąpienia

Karolina Korwin Piotrowska ogłosiła na Facebooku, że kolejnego sezonu programu "Magiel Towarzyski" telewidzowie już nie obejrzą. Podsumowała też 10 lat pracy na planie.

Karolina Korwin Piotrowska przez ostatnich dziesięć lat - najpierw w duecie z Tomaszem Kinem, później samodzielnie - regularnie komentowała polski show-biznes w swoim autorskim programie "Magiel Towarzyski". Dziennikarka właśnie ogłosiła na Facebooku, że fani nie doczekają się kolejnych odcinków programu.

Po 10 latach, w trakcie których zyskałam wiele fajnych znajomości, poznałam wielu inspirujących i pięknych ludzi, ale także celebryci odbierali mi prawo do nazywania siebie dziennikarzem, kobietą, wyzywali od ście*w, ku*ew i g*wien, najbrzydszych polskich dziennikarek, zamykamy program, który zmienił podejście do szołbiznesu w Polsce, czyli "Magiel Towarzyski" - zaczęła.

Dalej dziennikarka zdradziła, że udzieliła wywiadu, w którym podsumowała swoją dziesięcioletnią pracę przy programie oraz opowiedziała o swojej najnowszej książce "Sława", którą uważa za swoje najlepsze dzieło.

Jutro w "Viva!" rozmowa. Tak, dałam wywiad do "Vivy", a oni uszanowali moje dwie prośby, bo tylko dwie miałam: zostawcie mi moją własną twarz i zostawcie wszystkie przekleństwa. Nie chcę udawać, że jestem kimś, kim nie jestem, nie na tym etapie życia, kiedy prawda i szczerość jest tlenem, a nie przywilejem. Uszanowali. Było warto jak cholera. Nie ma lipy ani ściemy.Będzie tylko ten jeden wywiad. A więc, szanowni Państwo, jutro idźcie do kiosków, jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda życie KKP po Maglu i o co w nim chodzi, jaka jest "Sława" i dlaczego to jest najlepsza rzecz, jaką napisałam w życiu i czy trzeba się jej bać, czy wystarczy jedynie się poddać jej energii oraz wiedzy, tam będzie odpowiedz. #fejmdowalony #szolbizwpolandzie #slawa #blankapoksinska - zakończyła.

W komentarzach pod wpisem znalazło się mnóstwo ciepłych słów od fanów programu i samej Korwin Piotrowskiej. Internauci dziękowali i pytali o dalsze plany, ale tych na razie dziennikarka nie zdradziła.

Magiel odchodzi, a dochodzą programy, które są kiepskie, jakoś nie przystające do tej stacji... Przykre.
Dokładnie, szkoda programu i rozmów na poziomie.
Program nie do zastąpienia. Dziękuję za te 10 lat Magla, Pani Karolino!!
Dziękuję za tych 10 fantastycznych lat, za świetne, prawdziwe, fachowe dziennikarstwo. Za wszystkie napisane książki i te, które dopiero rodzą się w głowie. Karolino, mam tylko nadzieję, nie zniknie pani z telewizji... Czekam na pani nowy projekt i cokolwiek by to nie było, już mi się podoba - czytamy.
Zobacz wideo

MK

Więcej o: