Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan rozstają się. To może być najdroższy rozwód w Polsce

Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan rozwodzą się. Ich rozwód może być najdroższy w Polsce.

Sebastian Kulczyk, syn zmarłego niecałe 2 lata temu miliardera, Jana Kulczyka, rozwodzi się z Katarzyną Jordan - poinformował "Flesz". Oboje starają się załatwić to dyskretnie i z dala nie tylko od mediów, ale także od Polski.

Wszystkie rozprawy odbywają się w Londynie. Oboje mieszkają tam od dawna i tam prowadzą swoje biznesy. Sebastian jest spadkobiercą i prezesem przedsiębiorstwa Kulczyk Invesments, a Katarzyna poświęca się organizowaniu wernisaży sztuki oraz działa w kilku fundacjach - czytamy we "Fleszu".

Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan pobrali się w 2010 roku, co było zwieńczeniem ich wieloletniej przyjaźni. Żona spadkobiercy fortuny Kulczyków również pochodziła z zamożnej rodziny - jej ojcem jest Krzysztof Jordan, biznesmen z Poznania, właściciel agencji reklamowej i organizator turnieju tenisowego Porsche Open, życiowy partner Alicji Resich-Modlińskiej.

Jan Kulczyk zostawił swoim dzieciom, Sebastianowi i Dominice, po 8 miliardów dolarów. Oznacza to mnóstwo pieniędzy do podziału podczas rozwodu. Zanosi się zatem na najdroższy rozwód w Polsce. Według "Flesza" małżeństwo ma już za sobą ostatnią, trzecią rozprawę rozwodową. Choć trudno przypuszczać, żeby którekolwiek z nich opowiedziało mediom o szczegółach finansowych rozwodu, to niejakie pojęcie o nich będziemy mieli spoglądając na najbliższy ranking najbogatszych Polaków.

JZ