Księżniczka Charlotte jutro obchodzi drugie urodziny. Pałac Kensington opublikował najnowsze zdjęcie dziewczynki. Ale urosła!

Pałac Kensington wystosował oficjalne oświadczenie w związku z nadchodzącymi drugimi urodzinami księżniczki Charlotte. Nie zabrakło także oficjalnego zdjęcia dziewczynki. Urocze!

Księżniczka Charlotte rośnie jak na drożdżach! Już we wtorek młodsza siostra księcia George'a będzie obchodzić drugie urodziny. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował właśnie najnowszy portret dziewczynki. Pochodzące z kwietnia zdjęcie zrobiła małej Charlotte mama, księżna Kate. Sesja odbyła się w posiadłości rodziny królewskiej w Norfolk.

Książę i księżna Cambridge z zaszczytem prezentują nowe zdjęcie księżniczki Charlotte, aby uczcić jej drugie urodziny, które odbędą się jutro. Członkowie rodziny królewskiej chcieliby podziękować za pełne miłości wiadomości, które otrzymali, i mają nadzieję, że zdjęcie spodoba się wszystkim tak bardzo, jak im - czytamy w oficjalnym komunikacie.
 

Na uroczym zdjęciu dziewczynka z dumą uśmiecha się do aparatu. Uwagę przyciąga zwłaszcza nowa fryzura, która sprawiła, że księżniczka wygląda wyjątkowo "dostojnie" jak na swój wiek. Trudno też nie dostrzec coraz większego podobieństwa dziewczynki do prababci, królowej Elżbiety.

Zobaczcie, jak zmieniała się księżniczka Charlotte!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Zobacz wideo

MK