Koniec małżeństwa Steczkowskiej? Wydała oświadczenie: "Każde z nas pragnie realizować się inaczej"

Justyna Steczkowska po 17 latach związku ogłosiła separację z mężem.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski są w separacji. Taką informację podała piosenkarka na swoim oficjalnym profilu na Facebooku w czwartek wieczorem.

Droga Rodzino, kochani przyjaciele, znajomi, fani i media...
Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze... Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie.
Po 17 latach cudownego małżeństwa - w przyjaźni z Maćkiem - postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. Prosimy Was w tym okresie o uszanowanie naszej decyzji i prywatności w trosce o dobro dzieci, które obydwoje kochamy nad życie. Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. Prosimy również o nienękanie telefonami naszych rodzin i przyjaciół. Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki!

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski pobrali się w 2000 roku, mają troje dzieci: Leona (17 lat), Stanisława (12 lat) oraz Helenę (3 lata). 

Joanna Kulig, Sykut i poseł PO. Oni wszyscy zaczynali w "Idolu". Występu Sary Boruc długo nie zapomnicie

WJ