Julia Roberts spotkała piłkarzy Realu Madryt! Ta zawstydzona fanka to NAPRAWDĘ ona. Najlepsze? Kiedy Ronaldo podszedł do jej dzieci

Na piłkarzy Realu Madryt po niedzielnym Gran Derbi czekała w szatni miła niespodzianka, która być może nieco osłodziła im porażkę. Odwiedziła ich Julia Roberts.

Niedzielne El Clasico w ostatnich sekundach meczu okazało się mieć niekorzystne rozstrzygnięcie dla Realu Madryt. Humory piłkarzom mogła poprawić jednak nieoczekiwana wizyta słynnego gościa - Julii Roberts z rodziną. 

 

Na wideo umieszczonym przez Real Madryt widać, że to nie było zwykłe kurtuazyjne spotkanie. Julia Roberts jest autentyczną fanką piłki nożnej, a zwłaszcza Cristiano Ronaldo. Aktorka, nim poznała go osobiście, kilka chwil z wypiekami na twarzy, no i oczywiście komórką w dłoni, obserwowała piłkarza, jak podpisywał piłki najmłodszym fanom.

Julia Roberts spotkała się z piłkarzami Realu Madryt.Julia Roberts spotkała się z piłkarzami Realu Madryt. Screen z Youtube.com/Real Madrid C.F.

Choć Julia Roberts sama jest wielką gwiazdą, to gdy znalazła się kilka kroków od Ronaldo, zamieniła się w rozentuzjazmowaną nastolatkę.

Julia Roberts i jej mąż czekają na spotkanie z Cristiano RonaldoJulia Roberts i jej mąż czekają na spotkanie z Cristiano Ronaldo Screen z Youtube.com/Real Madrid C.F.

 Moje serce bije jak szalone. To niesamowite - mówiła, obserwując zbliżającego się Ronaldo. 

Julia Roberts czeka na spotkanie z Cristiano RonaldoJulia Roberts czeka na spotkanie z Cristiano Ronaldo Screen z Youtube.com/Real Madrid C.F.

Poza zdjęciem z jednym z najlepszych piłkarzy świata, Julia Roberts pozowała także z innymi gwiazdami Realu Madryt: Marcelo, Sergio Ramosem czy Alvaro Moratą (którego koledzy z zespołu przezywają "Moratowski" ze względu na jego uwielbienie dla Roberta Lewandowskiego).

 

Julia Roberts potem spotkała się też z przeciwnikami Królewskich - piłkarzami FC Barcelony.

Zobacz wideo

ZI

Więcej o: