Kinga Rusin i Piotr Kraśko w "Milionerach". Pytanie za milion i... telefon do Węglarczyka. "Musiał to zrobić, żeby nas poniżyć". Ale wpadka!

Już w Wielką Sobotę będziecie mogli obejrzeć specjalny odcinek "Milionerów", w którym wystąpi m.in. Kinga Rusin w parze z Piotrem Kraśko. Ich telefon "do przyjaciela" przejdzie do historii programu!

W specjalnym, świątecznym wydaniu "Milionerów" na fotelach dla grających o milion zasiądą słynne duety TVN-u. Będziemy mogli zobaczyć, jak z pytaniami poradzą sobie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Filip i Zbigniew Chajzer oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko. TVN pokazał właśnie fragment programu, z którego wynika, że ostatnia para zajdzie bardzo daleko - padnie pytanie za milion!

"Ryś polski, łabędź rostowski, saksoński bocian i wywrotek smoleński to...?". Kinga i Piotr postanowili wykorzystać telefon do przyjaciela i zadzwonili do Bartosza Węglarczyka. A ten... Nie okazał się zbyt pomocny, mimo że znał odpowiedź na pytanie!

 
Nie mógł odpowiedzieć, musiał powiedzieć, że to jest proste pytanie, żeby nas ośmieszyć i poniżyć?! - skomentowała dziennikarka.
To są chwile, w których telewizja wygrywa z internetem. Przeszliśmy do historii. Jeszcze nikt w „Milionerach” tak nie rozegrał telefonu do przyjaciela - dodał Piotr Kraśko.

Cały odcinek będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę (15. kwietnia) o

godz. 20.

JM