Filip Chajzer padł ofiarą trolli. Poszło o cytat na temat 500 +. Zaprzecza i reaguje ostro: Gnij debilu, który to wymyśliłeś!

W internecie od kilku tygodni krążył cytat, w którym Filip Chajzer wypowiadał się bardzo niepochlebnie o rodzicach korzystających z programu 500+. Dziennikarz wyparł się tych słów.

Filip Chajzer nie ma problemu z wyrażaniem nawet kontrowersyjnych opinii, ma za to własne zdanie, którym lubi się dzielić z fanami. Może dlatego internauci uwierzyli, że krążący po sieci obrazek z cytatem, który miał być autorstwa Chajzera, to naprawdę jego wypowiedź. A słowa, które mu przypisano są bardzo mocne i dotyczą programu 500+, który wciąż w wielu kręgach wzbudza kontrowersje.

Rodzice, którzy pobierają świadczenie 500+ na dziecko to rodzice, którzy powiedzmy sobie szczerze, jedynym celem jest się rozmnażać, narobić sobie tych biednych dzieci, a potem czekać aż uczciwi i ciężko pracujący podatnicy tacy jak ja, będą na nich płacić.Tak tak, to są niestety nieudacznicy, którzy wezmą i te pieniądze wydadzą na alkohol. [pisownia oryginalna]

"Mem" dotarł do dziennikarza, a ten zareagował na niego bardzo stanowczo. Odciął się od słów, które są mu przypisywane, a do autora skierował ostre oświadczenie.

Oświadczam. Nigdy w życiu nie wypowiedziałem tych słów. Nawet jeden przecinek nie jest tu prawdziwy. Ten obrazek z rzekomym cytatem jest kłamstwem od początku do końca. Od rana dostałem bardzo wiele obelg, które są cholernie przykre. Gnij debilu, który to wymyśliłeś.

Internauci zapewniali, że ani przez chwilę nie wierzyli, że takie słowa faktycznie mogły paść z jego ust:

Dżizas, nie wiem czy większymi debilami są autorzy tego obrazka czy ludzie, którzy w to uwierzyli... - pisali internauci.
Gratuluję inteligencji tym, którzy wierzą w tekst przyklejony koło czyjegoś wizerunku! Filip to by jeszcze akcję stworzył do 500+, a nie poniżał ludzi pobierających ten zasiłek!! Idioci
Nie przejmuj się Filip, wszędzie są takie gnoje zazdroszczące wszystkiego. Masz tutaj też spoko ludzi i to jest najważniejsze ;) Trzymaj się mocno.

Filip Chajzer nigdy nie powiedział, co myśli o programie 500+. Za to wiemy już, czego na pewno o nim nie myśli.

Chajzer kupił chłopcu książkę. Akcja marketingowa? Opowiedział o szczegółach. "Po 15 minutach odezwała się jego mama, a potem..."

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.