Córka Korwin-Mikkego zatrzymana za posiadanie heroiny. Internauci przypominają jego poradnik dla ojców. Pisał w nim o narkotykach

Córka Janusza Korwin-Mikkego została zatrzymana pod zarzutem posiadania narkotyków. Internauci przypominają, że polityk sam kiedyś napisał poradnik o wychowaniu dzieci. Pisze w nim również o tym, jak postępować w przypadku, gdy sięgają one po substancje odurzające.

W poniedziałek policja zatrzymała córkę europosła Janusza Korwin-Mikkego. Kobieta prowadziła samochód będąc pod wpływem środków odurzających i miała przy sobie 0,41 g heroiny. Co więcej, nie miała nawet uprawnień do kierowania pojazdem. Prokuratura postawiła jej zarzuty posiadania narkotyków i kierowania bez uprawnień.

Internauci przypominają zabawny, w tym kontekście, fakt, że europoseł sam kiedyś pouczał rodziców, jak wychowywać dzieci. W 1991 roku napisał książkę "Vademecum ojca. Tylko dla mężczyzn". 

W publikacji znajduje się mnóstwo wskazówek dla ojca, który nakryje swoje dziecko na zażywaniu narkotyków. Jeśli był to kontakt jednorazowy - Mikke radzi karę cielesną. Kiedy mowa już o uzależnieniu, europoseł sugeruje, by pominąć pomoc lekarską i na własną rękę "zamknąć dziecko na dłuższy czas jak w więzieniu".

Przy pierwszych objawach kontaktów z narkomanami należy od razu: sprać dziecko — i to bezlitośnie — jeśli wzięło. 
Jeśli dziecko jest już trochę uzależnione, nie oglądać się na rady lekarzy, którzy w gruncie rzeczy zacieśniają jego kontakty z innymi narkomanami w różnych ośrodkach. Zamknąć dziecko na dłuższy czas jak w więzieniu. Proszę się nie obawiać, że „umrze od głodu narkotycznego". Jeśli jest w takim stanie, to i tak umrze za jakiś czas! A tu jest szansa! Wymagana jest jednak żelazna konsekwencja.

Fragment książki 'Vademecum ojca' Janusza Korwin - MikkegoFragment książki 'Vademecum ojca' Janusza Korwin - Mikkego Lbertarianin.org/Ebooks/JKM/Korwin_Mikke-Vademecum_ojca

Wygląda na to, że jego poglądy nie zmieniły się od tamtego czasu i mają zastosowanie również do jego własnych dzieci. Kiedy komentował zatrzymanie córki w rozmowie z Fakt24.pl, nie był szczególnie przejęty wizją jej pobytu w więzieniu. 

Co mnie to obchodzi. Moja córka jest dorosła. Jak usłyszy zarzuty, to będzie musiała sobie z nimi poradzić. Jeżeli pójdzie do więzienia, to pójdzie. 
Ja siedziałem za komuny, teraz więzienia są o wiele lepsze niż dawniej - powiedział też dziennikarzom Wirtualnej Polski.

EK

Komentarze (62)
Córka Korwin-Mikkego zatrzymana za posiadanie heroiny. Internauci przypominają jego poradnik dla ojców. Pisał w nim o narkotykach
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 75 razy 61

  Czego można oczekiwać od ojca który wolałby aby jego córka trafiła w ręce pedofila
  "który po po pupie poklepie, biuscik pomaca, może popiesci i pocałuje"
  niż poszła na lekcję edukacji seksualnej.
  Po zetknieciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne
  a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania.
  Pobyt w więzieniu to przy tym prawdziwa przygoda, jeśli tylko nie będzie poddawana resocjalizacji

 • norbertrabarbar

  Oceniono 72 razy 58

  Patrzcie jacy ci konserwatyści to bardzo mądrzy ludzie. Słuchajcie ich - oni wam, powiedzą jak wychować dziecko i w ogóle jak żyć. Bardzo mądrzy. Bardzo!

 • Gość: abc

  Oceniono 49 razy 41

  Modelowy przykład tego, że stresowe wychowanie nie daje gwarancji zdrowia psychicznego

 • Gość: Papa_Swin

  Oceniono 40 razy 32

  Nawet nie wiedziałem, że ten świrus popełnił dzieło o wychowywaniu dzieci. Ale rzadko sięgam do literatury science-fiction.

 • qwertura

  Oceniono 32 razy 26

  Ja się chyba nie dziwię tej kobiecie. Takiego ojca "na sucho" się nie da przeboleć.

 • speedy_gonzo

  Oceniono 37 razy 25

  Następny poradnik bedzie o dżentelmenach? LOL Ja nie wiem, czy jakby mój ojciec tak mnie poniżał, to sama nie zaczęłabym ćpać...

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 28 razy 24

  Inny słynny ojciec twierdzi, że najlepsze dla chłopaków są spowiedzi w pierwszy piątek! I problem załatwiony, jak u jego syna.

 • Gość: as

  Oceniono 34 razy 20

  o zgrozo takiego mieć ojca to nic tylko wziąć sznur i powróz i się powiesić, bo takiego wstydu to nikt normalny nie wytrzyma

 • Gość: ggg

  Oceniono 23 razy 19

  Bo Korwin , to taki gawędziarz teoretyk, a praktykę ma słabo opanowaną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX