Agata Młynarska pokazała poruszające nagranie z pogrzebu ojca. "Muzyka rozdzierająca serce"

Wojciech Młynarski został pochowany w piątek na Starych Powązkach. W pogrzebie wzięły udział jego dzieci. Agata Młynarska podziękowała za wsparcie i pokazała wzruszające nagranie.

Pogrzeb Wojciecha Młynarskiego przyciągnął prawdziwe tłumy. W uroczystości wzięła udział nie tylko rodzina i przyjaciele, ale też fani artysty, którzy chcieli oddać mu hołd. Po ceremonii za liczne przybycie dziękował syn Młynarskiego, Jan.

W życiu nie miał wielu chwil, gdy czuł się szczęśliwy. Jego stan pogorszył się 15 miesięcy temu, to był ciężki czas, ojciec bardzo cierpiał. Dla niego śmierć była wyzwoleniem z tego ziemskiego stanu. Nigdy nie widziałem, by ktoś tak cierpiał. Będziemy robić wszystko, by pamięć o nim nie zginęła - mówił.

Agata Młynarska podziękowała za wsparcie na Facebooku. Zamieściła też nagranie, na którym widać ostatnią drogę jej ojca.

Dziękuję za wszystkie ciepłe, serdeczne, mądre, dobre słowa, które otrzymaliśmy w ostatnich dniach. Wczoraj odprowadzajac Tatę mieliśmy poczucie, że Jego duch był z nami. I pozostanie na zawsze...
Pani Agato, piękne pożegnanie, ta muzyka rozdzierająca serce, urna na prostym wozie zasypana kwiatami. Pięknie odprowadziliście tatę - pisali fani.
Pani Agato, dużo siły na nadchodzące dni.Teraz pozostaną Wam wspomnienia i tęsknota. Pan Wojciech już szczęśliwy, pięknie Go pożegnaliście. Przytulam Was do serca, wiem jaki to ból .W tak trudnych chwilach świadomość, że wokół są osoby życzliwe i wspierające pozwala żyć dalej ...
Pani Agato, wzruszyłam się bardzo słuchając muzyków w tym też syna Jana, odprowadzających Wspaniałego Artystę do miejsca Jego spoczynku. Współczuje całej Waszej Rodzinie. Pan Wojciech przeniósł się w inny wymiar, ale nam pozostawił wspaniały dorobek artystyczny swojego życia.

Za to kochaliśmy Wojciecha Młynarskiego. Wspominamy legendę polskiej piosenki

JM

Więcej o:
Komentarze (27)
Agata Młynarska pokazała poruszające nagranie z pogrzebu ojca. "Muzyka rozdzierająca serce"
Zaloguj się
 • klassa

  Oceniono 17 razy 13

  Dobrze, że ONI nie przyszli

 • Gość: ghb

  Oceniono 13 razy 11

  ładnie go pożegnali, żył swoim zyciem, a dzieci i tak go kochały.

 • Gość: leo

  Oceniono 9 razy 9

  Gdy uslyszalam te muzyke, ktora mi przypomina pogrzeb czarnych obywateli w Stanach, konkretnie w Luizjanie.

 • Gość: Sla

  Oceniono 9 razy 9

  St. James Infirmary

 • Gość: Beata

  Oceniono 8 razy 8

  Dobra nuta.

 • Gość: ttt

  Oceniono 5 razy 3

  wspolczuje bliskim

 • nnie

  Oceniono 17 razy 3

  Pokazala film z pogrzebu?
  Bez żartów.

 • Gość: Hanian

  Oceniono 8 razy 2

  To kiepski temat na posty w mediach społecznościowych... albo to ja jestem mega ograniczona?

 • j-a-ga

  Oceniono 18 razy 2

  Jak mnie zawsze denerwowało jak na pogrzebie albo WszystkicŚwietych cała rodzina zjeżdża się na cmentarz w Sosnowcu a moja ciotka z uporem maniaka robi wszystkim (żyjącym i nieżyjącym) zdjęcia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX