Brad Pitt i Angelina Jolie od miesięcy rozmawiali tylko przez prawników. Jest przełom! "Bradowi bardzo ulżyło, bo..."

Brad Pitt i Angelina Jolie od momentu ogłoszenia rozwodu mieli fatalne relacje i wszelkie rozmowy prowadzili przez pośredników. Według najnowszych doniesień, ten burzliwy okres jest już za nimi.

Brad Pitt i Angelina Jolie są na dobrej drodze do ustabilizowania swoich relacji, donosi magazyn "People". Po 6 miesiącach przepychanek i negocjacji prowadzonych przez pośredników w końcu zaczęli rozmawiać ze sobą osobiście i podobno bardzo im dzięki temu ulżyło. Szczególne powody do radości ma Brad, który teraz dużo częściej widuje się z dziećmi.

Jest znacznie szczęśliwszy. Bardzo mu też ulżyło, że szczegóły związane z ich rozwodem nie są już tak bardzo wywlekane na światło dzienne. Zawsze uważał, że Angie jest świetną matką i bardzo chciał rozwiązać problemy dla dobra dzieci i całej rodziny. Teraz wszystko zmierza w dobrym kierunku.

To, że gwiazdor nieźle sobie radzi, było widać już podczas jego niespodziewanej wizyty na Złotych Globach w styczniu. Był zrelaksowany i uśmiechnięty, a entuzjastyczne powitanie go na scenie przez kolegów z branży jeszcze dodało mu pewności siebie. Teraz, gdy zaczął rozmawiać z Angeliną, może być już tylko lepiej.

Brad Pitt na premierze nowego filmu. Wychudzony, ale uśmiechnięty. Zdradził powód: To wspaniałe...

WJ

Więcej o: