Charlie Sheen o znanej aktorce: Weszła mi do łóżka, pocałowała i... Dał jej potem DUŻĄ sumę. A to nie koniec wywiadu! "Wiem, kto w Hollywood ma HIV"

Charlie Sheen opowiedział o romansie z Lindsay Lohan, której podarował sporą sumkę. Było też o wirusie HIV wśród gwiazd Hollywood.

Charlie Sheen, w audycji dla australijskiej rozgłośni radiowej KIIS 1065, opowiedział o swojej dziwnej relacji z amerykańską aktorką, Lindsay Lohan.

Zaprosiłem ją na noc i powiedziałem: obejrzyjmy nasz wspólny epizod, ponieważ jest bardzo fajny [chodziło o "Straszny film 5", gdzie oboje wystąpili - red.]. Oboje sporo wypiliśmy. Ona dosłownie wepchnęła mnie do łóżka, pocałowała i nazwała księciem- mówił Sheen.

Opowiedział też, jak to było z pieniędzmi, jakie swego czasu podarował Lohan na opłacenie podatków. Mówiło się, że była to kwota 100 tysięcy dolarów. Aktor przyznał, że dał jej znacznie więcej, bo aż 250 tysięcy. To były pieniądze z honorarium, jakie zarobił za jeden dzień pracy na planie "Strasznego filmu 5".

Dałem jej połowę wynagrodzenia za "Straszny film 5". Wiedziałem bowiem, że ta scena będzie o wiele lepsza, jeżeli i ona w niej zagra - dodał.

Lindsay Lohan nie należy do zbyt grzecznych gwiazdek, niemniej Sheen przyznał, że ma do niej wielką słabość.

Mam dla niej wyłącznie moją miłość - powiedział wprost.

W 2015 roku Charlie Sheen ogłosił, że jest nosicielem wirusa HIV. Teraz, w rozmowie z gospodarzami programu zdradził, że w Hollywood zakażonych osób jest całkiem sporo. Kto konkretnie?

Wiem, kim są, ale zabiorę tę informację do grobu - usłyszeli słuchacze.

Dodał też, że od ubiegłego roku uczestniczy w testowaniu nowego lekarstwa o nazwie PRO-140, który przyjmuje raz w tygodniu i jak dotąd nie ma żadnych skutków ubocznych.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.