Krzysztof Gojdź we wstrząsającym wpisie: Wczoraj na domówce zmarł znajomy. W komentarzach mocno o show-biznesie

Krzysztof Gojdź napisał, że na imprezie zmarł jego znajomy, który przedawkował narkotyki. W komentarzach gorzkie słowa o show-biznesie.

Krzysztof Gojdź, specjalista od medycyny estetycznej, którego gabinet odwiedza mnóstwo gwiazd rodzimego show-bizesu, poinformował na Facebooku, że jego młody znajomy zmarł na imprezie w wyniku przedawkowania narkotyków.

Wczoraj na domówce zmarł znajomy, lat 26. Przed nim było całe życie. Był duszą towarzystwa. Przedawkował... Ćpanie. Narkotyki wszędzie. W każdym klubie... Na każdej imprezie w toalecie jawne wciąganie kreski coxu (kokainy) do nosa to już norma. Bo to teraz modne jest wciągać. Bo jak inaczej się bawić, być cool, fajnym, odważnym w rozmowach? - pisał.

Przyznał też, że sam spróbował narkotyków, żeby zobaczyć, "dlaczego ludzie się od tego uzależniają i co jest takiego fascynującego w narkotykach". Po tych doświadczeniach zrozumiał, że narkotyki są "dla słabych wewnętrznie ludzi, bez poczucia własnej wartości". Dodał też, że jest przeciwko twardym narkotykom.

Nie wszyscy z komentujących zgodzili się, że ludzie popadają w nałóg ze słabości.

Wśród nich poznałam wiele inspirujących osób, które przytłoczyła proza i dramaty życia (większe lub mniejsze), nie mieli wsparcia czy kochających bliskich osób, czasami po prostu się gubili. Narkotyki to silne uzależnienie, często wynikające z potrzeby ucieczki od problemów, czy zagłuszenia trudnych silnych emocji. Powodów z jakich ludzie sięgają po różne używki jest wiele. Pytanie czy na prawdę mamy prawo to oceniać w taki sposób - napisał człowiek, który współpracował z ośrodkiem dla uzależnionych.

W innym wpisie dostało się też show-biznesowi.

A kto tą spirale napędza???? Show biznes, doktorku.

Sprawa najwyraźniej nie dawała spokoju Gojdziowi, ponieważ kilka godzin później popełnił kolejny wpis dotyczący śmierci znajomego.

Cały dzień myślę o znajomym, który wczoraj umarł. Organizm nie wytrzymał. Może mój wpis i ta dramatyczna historia potrząśnie ludźmi biorącymi narkotyki, często niewiadomego pochodzenia. Smutne... Zamiast cieszyć się pierwszym dniem wiosny rodzice i przyjaciele myślą jak to się stało? Był taki młody i fajny...
Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.