Łukasz Jakóbiak miał wystąpić u Ellen DeGeneres. Obiecał pokazać film. PO NASZYM TEKŚCIE zrobił to wcześniej. Efekt? Zaskoczenie

Łukasz Jakóbiak kilka dni temu pochwalił się, że Ellen DeGeneres zaprosiła go do swojego programu. Teraz pochwalił się filmem. Wielkie rozczarowanie.

Łukasz Jakóbiak u Ellen DeGeners to mistyfikacja? Tak podejrzewali internauci, kiedy youtuber pokazał zdjęcie zrobione u niej na kanapie. Wyłapali nieścisłości w dekoracjach oraz uznali, że Ellen wcale nie jest do siebie podobna. Przypomnieli, że 2 lata temu szukał sobowtórki Ellen.

Okazało się, że mieli rację. Łukasz Jakóbiak opublikował na swoim kanale film, w którym przyznał się do mistyfikacji. Miał to zrobić w sobotę, ale po naszym artykule zdecydował się zrobić to wcześniej.

 

Gdyby ktoś miał wątpliwości, to niech zerknie na listę osób biorących udział w programie. Nazwiska Ellen DeGeneres próżno tam szukać, jest za to nazwisko Beaty Skokowskiej, dublerki.

Beata SkokowskaBeata Skokowska Screen z Youtube.com/LUCAS JACOBIAK BE AWESOME

 Trzeba przyznać, że film jest dobrze przygotowany, i osoba niewprawna dałaby się nabrać. Jedno jest pewne, Jakóbiak lepszej promocji swojego nowego kanału na YT nie mógł sobie wymarzyć, choć niestety, w dużej mierze opierać się będzie na hejcie oszukanych fanów youtubera.

Niemniej, szum wokół fałszywego filmu może mu pomóc naprawdę dostać się do programu Ellen, o czym Jakóbiak, co przyznał w rozmowie z Plotek.pl, marzy już od 3 lat.

Istnieje też jeszcze jedna możliwość, której nie należy pochopnie odrzucać. Jakóbiak naprawdę dostał się do programu Ellen, ale zanim zobaczymy odcinek w telewizji, youtuber postanowił w ramach promocji swojego kanału uraczyć nas mistyfikacją.

W każdym razie wychodzi na to, że spośród wszystkich pomysłów Jakóbiaka, ten jest najbardziej szalony, a jego skutki trudne są do przewidzenia.

JZ