Angelina Jolie opowiedziała w wywiadzie o rozwodzie. Reakcja Brada? Jedyna właściwa

Angelina Jolie w pierwszym od ogłoszenia rozwodu wywiadzie ze łzami w oczach mówiła, że "jest jej bardzo ciężko". Bradowi podobno nie spodobało się "granie przez nią ofiary".

Angelina Jolie kilka dni temu promowała w Kambodży swój nowy film "First They Killed My Father". Aktorka pierwszy raz od czasu rozstania z Bradem Pittem wzięła udział w oficjalnej imprezie, a także pierwszy raz skomentowała głośny rozwód. Mówiąc, że "to dla niej trudny czas" i że "rodzina jest najważniejsza", sprawiała wrażenie bardzo poruszonej i ledwo powstrzymującej się od płaczu. Jak na to zareagował Brad? Według źródeł portalu HollywoodLife.com aktor nie krył rozczarowania tym, że Angelina po raz kolejny pokazała się w roli ofiary.

Łzawy wywiad Angeliny rozczarował Brada. On nie widzi w niej ofiary w całym tym dramacie. Jedyne, czego teraz chce to sfinalizowanie rozwodu i osiągnięcie satysfakcjonującego obie strony porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi.

Aktor nie pierwszy raz zarzuca byłej partnerce, że ich prywatne sprawy wywleka w mediach i działa tym samym na szkodę rodziny. W styczniu Jolie i Pittowi udało się zawrzeć w tej kwestii porozumienie, w którym zobowiązali się, że szczegółów dotyczących rozwodu i opieki nad dziećmi nie będą podawać do wiadomości publicznej.

WJ