Justyna Steczkowska w nowej sesji dla Gatty. Supersexy. Pozuje w samej bieliźnie

Justyna Steczkowska jest twarzą firmy Gatta. Właśnie pojawiła się kolejna sesja z udziałem artystki. Zobaczcie zdjęcia.

Justyna Steczkowska jako posiadaczka perfekcyjnej figury i wręcz najlepszych nóg w polskim show-biznesie sprawdza się wręcz idealnie jako ambasadorka polskiej marki bieliźnianej Gatta. Światło właśnie dzienne ujrzała najnowsza kampania z udziałem artystki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Tym razem seksowna piosenkarka pozowała na hiszpańskiej Fuerteventurze. Nowa sesja jest przy tym zupełnie inna od poprzedniej, zrealizowanej na potrzeby kalendarza Gatty na rok 2017. Jest mniej zmysłowa i delikatna. Steczkowska prezentuje się jako silna i pewna siebie kobieta (cóż chyba tylko taka wybrałaby się w TAKICH szpilkach na przybrzeżne skały).

Sesja z udziałem Steczkowskiej reklamuje linię Basic. Bezszwowa odzież jest wygodna, a klasyczny krój sprawia, że idealnie sprawdzi się jako podstawa stylizacji na co dzień. Ulubionym elementem Steczkowskiej jest biustonosz Justi. Nie ma szwów, a miseczka tłoczona jest metodą termiczną. Dzięki temu stanik eksponuje biust, ale jednocześnie nie odznacza się nawet pod bardzo obcisłą odzieżą - zapewnia producent.

Podoba Wam się sesja Steczkowskiej?

ZI

 

 

Podoba Ci się sesja Steczkowskiej?