Beyonce jest w drugiej ciąży! To nie koniec! Spodziewa się BLIŹNIAKÓW! Pokazała zdjęcie

Beyonce ogłosiła, że ona i Jay Z oczekują przyjścia na świat drugiego i trzeciego dziecka. Piosenkarka jest w bliźniaczej ciąży!

Beyonce podzieliła się na Instagramie radosną nowiną. Ona i jej mąż Jay Z spodziewają się bliźniaków!

 
Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą miłością i naszym szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni po raz drugi. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwie osoby. Dziękujemy Wam za wszystkie dobre słowa - napisała 35-letnia piosenkarka pod zdjęciem.

Być może fakt, że post pojawił się akurat dzisiaj, nie jest przypadkowy. Plotki o ciąży wybuchły już dwa dni temu, w dniu premiery wideo do nowej kolekcji ubrań Ivy Park. Fani Beyonce od razu zwrócili, uwagę, że na jednym z ujęć zielona bluza dziwnie opina się na brzuchu. Media od razu podchwyciły temat sugerując, że Bey jest w drugiej ciąży. Wystarczyły zaledwie dwie godziny, by wideo z zniknęło z sieci!

Beyonce z wideo reklamowym Ivy ParkBeyonce z wideo reklamowym Ivy Park Screen z Instagram.com/beyonce

Mimo wszystko, ogłoszenie informacji o drugiej ciąży za pomocą zdjęcia i postu na Instagramie wydaje się być dość tradycyjne, jeśli porównamy to z sytuacją sprzed 6 lat i pierwszą ciążą. Gdy Beyonce oczekiwała narodzin córki Blue Ivy, zakomunikowała to w trakcie koncertu. W 2011 roku, podczas gali rozdania Video Music Awards, zaśpiewała piosenkę "Love On Top", a potem rozchyliła żakiet i wymownie pomasowała się po brzuchu.

 

ZI

Więcej o: