Nowości TVN. Wraca kultowy teleturniej. Swój program dostanie też Joanna Krupa. Tematyka? Spodoba się Wam

Na antenę wróci uwielbiany przez widzów teleturniej. W nowym programie pojawi się też Ewa Drzyzga, a Joanna Krupa zajmie się sprawami bliskimi miłośnikom zwierząt.

Na wiosnę w TVN szykuje się sporo nowości. Wiemy już, że wracają na antenę kultowi "Milionerzy". Znane stamtąd "pytanie do przyjaciela" czy "koło ratunkowe" do dzisiaj funkcjonują w języku potocznym, chociaż od emisji ostatniego odcinka minęło 17 lat (1. edycja) i 9 lat (2. edycja). Najnowsza edycja zadebiutuje na antenie 9 lutego, a w fotelu prowadzącego zasiądzie ponownie Hubert Urbański, związany z programem od samego początku.

Jak dotąd, stacja TVN wyemitowała 688 odcinków, a przeciętna oglądalność kształtowała się na poziomie 3 milionów odbiorców na odcinek. Pytanie o milion złotych padło w polskiej edycji 12 razy, jednak tylko raz zdarzyło się, że uczestnik zdobył nagrodę główną.

 "Milionerów" będziemy oglądać od 13 lutego od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55.

Hubert UrbańskiHubert Urbański KAPIF.pl

Ewa Drzyzga, która przez całe lata w "Rozmowach w toku" rozmawiała z ludźmi na każdy temat, pojawi się w nowym talk-show, "36,6". Jak wskazuje tytuł, będzie to program medyczny, a gospodyni, wspomagana przez ekspertów, zajmie się naszym zdrowiem.

Poza tym, że zostaną przedstawione najskuteczniejsze sposoby dbania o zdrowie, a w programie zobaczymy przegląd najnowszych technologii wykorzystywanych w medycynie.

Pierwszy odcinek pojawi się w sobotę 18 marca o godzinie 18.

Ewa DrzyzgaEwa Drzyzga KAPIF.pl

 Kapitalnie zapowiada się nowy polski serial historyczno-kostiumowy, "Belle Epoque". To zrealizowana z dużym rozmachem opowieść kryminalna z udziałem największych gwiazd: Pawła Małaszyńskiego, Edwarda Linde-Lubaszenki, Magdaleny Cieleckiej czy Weroniki Rosati. Akcja serialu dzieje się w XIX-wiecznym Krakowie, a każdy odcinek opowiada o innej zbrodni.

Żeby oddać ówczesne realia, realizatorzy serialu przejrzeli aż 10 tysięcy zdjęć, dzięki czemu kreacje dla ponad 200 aktorów i 2 tysięcy statystów mają być zgodne z modą tamtego czasu.

Emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na środę, 15 lutego, o godzinie 21.30.

Spotkanie z aktorami serialu 'Belle Epoque'Spotkanie z aktorami serialu 'Belle Epoque' Bartosz Krupa / East News

Joanna Krupa na dobre zadomowiła się w TVN. Dotąd oglądaliśmy ją jako jurorkę w "Top Model", teraz została gospodynią programu "Misja pies". Modelka jest znana z zaangażowania w opiekę nad zwierzętami, więc program będzie zgodny z jej działalnością pozazawodową.

Krupa, wspierana przez psiego behawiorystę, pokaże jak "uzgodnić" świat psa i człowieka, żeby zamiast konfliktu było porozumienie. Pomoże znaleźć odpowiedź na pytania jak należycie wychować psa i jak znaleźć idealnego czworonoga do domu.

Program, dzięki któremu lepiej poznamy psi świat, pojawi się na antenie TVN w marcu.

Joanna KrupaJoanna Krupa Screen z Instagram.com/Joanna Krupa

 

JZ

Więcej o:
Skomentuj:
Nowości TVN. Wraca kultowy teleturniej. Swój program dostanie też Joanna Krupa. Tematyka? Spodoba się Wam
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX