Komentarze (131)
Cenckiewicz atakuje Wałęsę. Ten broni się i otwiera w sprawie śmierci syna: Wkrótce do niego dołączę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: katolik

  Oceniono 11 razy 9

  Te panie Cenckiewicz weź pan sobie najlepiej te ustawowe 3 miechy żałoby wsadź w tyłek. Na stratę bliskiej osoby ludzie reagują różnie , jedni zamykają sie w domu i nie chcą nikogo widzieć inni wręcz przeciwnie włączają się w wir życia jak najszybciej . A co jedni i drudzy maja w sercach i duszy to już nie pański zasrany interes

 • wadera3

  Oceniono 13 razy 9

  Panie Prezydencie, olej Pan kmiota, który nawet w takim momencie musi wtrącić swoje kretyńskie mądrości.
  Jakim małym człowiekiem trzeba być, żeby o cudzej żałobie wypowiadać się krytycznie, a raczej nie człowiekiem tylko ludzkim odpadem.

 • vito60

  Oceniono 12 razy 8

  Cenckiewicz z atakowania Wałęsy zrobił sobie sposób na dostatnie życie. To nie historyk, tylko publicysta do wynajęcia. Teraz moralizuje coś o żałobie. Spadaj hieno.

 • Gość: Basia

  Oceniono 11 razy 7

  Jakim POTWOREM trzeba być,żeby oceniać sposób przezywania żałoby po dziecku przez Rodziców Zmarłego.
  Śmierć dziecka jest chyba najgorszą traumą dla każdego rodzica Zachowanie Cenckiewicza jest PODŁE zwłaszcza,że ten pan tak "dobrze wie" ile i jak przeżywać żałobę.
  Żałoba to jest bardzo intymna sprawa każdego i NIKT nie ma prawa tego oceniać bo każdy po stracie Bliskiej osoby przeżywa to na swój sposób, we własnym sercu , nie na pokaz .
  Zamykanie się w sobie, izolacja prowadzą do depresji , a często nawet do przedwczesnej śmierci . Panie Cenckiewicz , jest Pan podłym,bezdusznym"człowiekiem" ,pozbawionym empatii ,kultury osobistej prostakiem .

 • Henry Kinger

  Oceniono 7 razy 7

  Zasady odbywania żałoby po stracie bliskiej osoby powinny zostać zapisane w postaci ustawy lub co najmniej uchwały.
  Zasady jej odbywania powinny być wspólne z tradycją kościoła katolickiego oraz zgodne patriotyczne wspominanie zmarłego zgodnie ze skalą jego dokonań czyli od
  * tygodnia w przypadku ateisty lub agnostyka
  ,* miesiąca w przypadku każdego obywatela z wyższym wykształceniem zwolennikiem liberalizmu
  * trzech miesięcy w przypadku każdego obywatela z wyższym wykształceniem deklarujących katolicką, tradycyjna przynależność
  * cztery miesiące pozostali obywatele bez względu na poziom wykształcenia, katolicy i zwolennicy patrotyczno katolickiej przynależności naszego kraju do spościzny historycznej.
  * sześć miesiecy, każda osoba duchowna. Żałoba dotyczy parafian bez wyjątku na stan zdrowia.
  * dziesięć lat - okres po żałobie prezydenta, naczelnika państwa, premiera, ministrow resortów siłowych.

  Always

 • abnu

  Oceniono 8 razy 6

  Każdy kto stracił kogoś bliskiego wie jak to boli. Ale jest życie, które nie zatrzymuje się i nie czeka. Żyć trzeba dla żywych. Umarłym należy się pamięć, modlitwa, wspomnienie (zależne czy ktoś w coś wierzy czy nie). Dla mnie bardziej nienaturalnym jest pastwienie sie nad trupami od ponad 6 lat wmawiająć, że to ciągle żałoba niż to, że ktoś mimo żałoby próbuje żyć dalej. Współczuję Panu Wałęsie. Słyszałem co mówiła babcia na pogrzebie mojej mamy o tym co czuła będąc nad grobem własnego dziecka. Ale tak naprawdę nie czułem Jej bólu. Nie życzę nikomu takiej straty.A najgorsi są tacy wójkowie dobr rady wiedzące lepiej jak mamy żyć.

 • pachikun

  Oceniono 10 razy 6

  Z Walesa mozna sie zgadzac albo nie, nie jestem fanem Walesy, ale Cenckiewicz tym wpisem zdyskredytowal sie jako badacz i naukowiec, jako badacza historii nie powinno go obchodzic jak sie zachowuje Walesa po smierci syna tylko historyczne fakty dzialalnosci Walesy. Co z tego wynika? jasny fakt, ze celem ceckiewicza jest zdyskredytowanie Walesy bez w zgledu na to jakie beda fakty historyczne, na starej zasadzie: ze jesli fakty popieraja jego tezy to dobrze a jesli nie to zle dla faktow- to hiena, politruk cos z czasow komuny lat 50-siatych.

 • Gość: 78rokurodzenia

  Oceniono 8 razy 6

  LECHU jesteś wielki !!! Olej wszystkie zera! Nie wyjaśniaj i nie komentuj niczego! Wyluzuj! Żyj pełnią życia! wakacje itd życie jest krótkie i piękne! wykorzystajmy je radując się każdą chwilą, widząc w każdym człowieku Boga!

 • Gość: adfhk

  Oceniono 7 razy 5

  Panie Cyckiewicz polecam lekturę Piotra Wierzbickiego "Traktat o Gnidach". Wiele się zapewne o sobie dowie. Nigdy nie byłem związany z polityką i absolutnie nie jest ważne dla mnie czy ktoś jest "Bolkiem" czy nie. Wiem natomiast, że historyk, który judzi ojca po stracie syna, żeby potem opisać jak został przez niego -za emocjonalną reakcję - zjechany to nie człowiek, nie katolik, nie Polak, nie historyk.

 • Gość: pob

  Oceniono 7 razy 5

  Od kogo dostali prawo dyktowania jak kto ma przezywac zalobe,katole dajcie ludziom godnie ja przezyc

 • miszung

  Oceniono 11 razy 5

  Cenckiewicz napisał swoją broszurkę o Wałęsie na zamówienie Kaczyńskich, którzy pragnęli zemsty na Wałęsie za usunięciu ich z gabinetu prezydenta.
  Cenckiewiczt to podejrzany typ, wnuk SB-ka..sporo w tym pisowskim środowisiku byłych funkcjonoariuszy UB i służb PRL(kplezkowie Macierewicza,Piotrowicz i wielu innych).
  Nie można wykluczyc , że cała ta grupa działa na zlecenie i za pieniądze Moskwy.

 • radiomanchester

  Oceniono 11 razy 5

  Dzięki takim jak Pan Wałęsa zasrany gnoju możesz pisać swoje paszkwile. Mierny pisowski pajacu możesz prezia po dupie drapać i jajca mu lizać jak lubisz ale od Prezydenta wara. Jak chcesz to możesz Dupie ubliżać - bo ten sam debilny poziom parchu. Cenckiewicz to ktoś jest?????

 • miszung

  Oceniono 6 razy 4

  Moze i "nadety" jest wałesa ale potrafil byc liderem , madre posuniecia wykonywal, pozostali go sluchali byli zolnierzami i nastapilo zwyciestwo. Mamy teraz "proste" sytuacje w Trybunale Konstytucyjnym, atakowanym przez pis.
  Popatrzcie na postawe roznych sedziow, popatrzcie jak ludzie wymiekaja bojac sie utraty pracy badz kar ze strony wladzy, popatrz jak ciezko opozycji jest wykkreowac lidera.
  Moze docenicie jak wielki jest Walesa , ktory dzialal w sytuacji o wiele trudniejszej, w zagrozeniu nieporownywalnym do obecnego, w kraju gdzie stacjonowaly wojska sowiecki i glowice nuklearne.
  Mozna po latach zgrywac sie na bohatera, (jest wielu chetnych do takiego tytulu:np.Kaczynski ktory przespal stan wojenny) ale bohater powstaje w autentycznej akcji, a nie w projekcji na inne czasy(przeszle badz przyszle).
  Cenckiewicz uderza w Walese na zlecenie takich zgorzknialych pseudo-bohaterow, ktorzy badz czuja sie niedocenieni jak Kaczysnki, ktory jakos tam marginalnie dziala w okresie PRL, badz dzialali ale na poleciniee , poniewaz nie mieli pomyslow, albo zdolnosci przywodczych czy tez odwagi, badz wogole niczego nie robili.
  Ta zgraja teraz jazgot podnosi.
  Dla mnie nie ma kompletnie znaczenia czy walesa cos probowal grac z SB, czy nie, czy wzial pieniadze czy nie, moze tak bylo, moze nie, historia pokaze.
  dla mnie wazne jest ze on w decydujacym trudnym, najtrudniejszym ze wszytskich momentow wzial odpowiedzialnosc na siebie i przeciwstawil sie komunie , ryzykujac bardzo wiele.
  I zwyciezyl.
  Nie maja wstydu takie dupki jak Cenckiewicz czy inni drobni ktorzy pokrzykuja na tym forum, jak np. morlis 2, aby obrazac bohatera narodowego jakim jest Lech Walesa.
  Szmatlawcy sa w kazdym pokoleniu , napisal kiedys madry filozof.

 • mirarob

  Oceniono 8 razy 4

  pan C nie wie, że żałoba trwa co miesiąc latami? Oj, niedobrze

 • drdrejfus

  Oceniono 8 razy 4

  Bezczelne goowno z tego Cienkiewicza.

 • dzaga41

  Oceniono 10 razy 4

  Jakim podłym można być człowiekiem w całej okazałości pokazał Cenckiewicz.

 • pix_d

  Oceniono 3 razy 3

  szkoda, że pan Cenckiewicz nie wpadł na pomysł, żeby pójść w drugą stronę i ten okres wydłużyć do trzech lat.

 • ukw8087

  Oceniono 5 razy 3

  Cenckiewicz to Bydlak , pisowski Pachołek ...
  Lepiej dla niego by było , jak by się nie odzywał , trzymał język za zębami.
  Ma ,, bliższych '' , niech ich poucza , moralizuje ...

 • Gość: anty głupocie i podłości

  Oceniono 7 razy 3

  Centkiewicz to wyjątkowa parszywa gnida.

 • cucurucu

  Oceniono 2 razy 2

  Slusznie i trafnie Cencekiwcz ocenil tego parcha.

 • Gość: Mariola

  Oceniono 4 razy 2

  Biedny Pan Lech Wałęsa :( Współczuję, wierzę w moc modlitwy która ukoi Pana serce.

 • jare_jare

  Oceniono 3 razy 1

  Cenckiewicz, do tej pory byleś nikim w mojej ocenie, teraz awansowałeś na skończonego gnoja.

 • Gość: Maryla

  Oceniono 3 razy 1

  Zwykły chłopina , marionetka .

 • Gość: toya

  0

  ten cenckiewicz to jakas straszna menda i kreatura, tfu

 • buk-humor-dziczyzna

  0

  ten pijaczek usiłuje wygrać sprawę syna alkoholika

 • Gość: Gość

  0

  Uważam, że Wałęsa wykazał się KLASĄ w porównaniu z wpisem Pana Cenckiewicza.

 • Gość: rusow

  Oceniono 2 razy 0

  Wyrazy współczucia dla Państwa Wałęsów,
  A o cenckiewiczu nic nie powiem - szkoda czasu,

 • Gość: .

  Oceniono 1 raz -1

  esbecki SŁUP - konfident Bolek

 • wiesscar

  Oceniono 5 razy -1

  Współczuję Walesom śmierci dziecka. Bo dla rodziców to dziecko zawsze będzie. Rodzenstwu brata.
  Cenckiewicz uszanowal tę tragedię tej rodziny.
  Jednak sprawę trzeba wyjaśniać
  Cenckiewicz ma prawo ja badać a Wałęsa utrudniać.
  Utrudnia bo widocznie Bolek.

 • tadek kluska

  Oceniono 4 razy -2

  tse-tse-nkiewitsch? a kto to? jakiś robal złośliwy?

 • Gość: kazio

  Oceniono 5 razy -3

  Walesa stracil syna juz drugiego ,, pierwszyo ktorego sie wyparl i nie chcial przyznac bardzo dawno temu"".To nie prof.Cenckiewicz jest tu hiena tylko Walesa -Bolek.Dzieki prof.Cenckiewiczowi duzo wiemy o tej hienie Bolku ktory byl, jest i zawsze bedzie zaklamany.Noszenie Maryi w klapie i takie zachowanie oraz donoszenie na swoich kolegow swiadczy o tym czlowieku, jego klamstwa na tysiace dokumentow jeszcze przed solidarnoscia to swiadczy wlasnie o nim. Gdyby nie prof.Cenckiewicz NIGDY bysmy o tym nie wiedzieli i znali bysmy inna historie-ROBACZYWA, tego uczylyby sie nasze dzieci i wnuki i nikt by nie mogl zrozumiec dlaczego bity z odebranym zdrowiem dostaje 800zl emerytury a UBek 15000zl.Dzieki prof.Cenckowiczowi mozemy TA PRAWDE ZNAC.CHWALA MU ZA TO. W DDR co piaty obywatel donosil ,sa dokumenty i nikt nie dyskutuje a w POLSZY tysiace dokumentow i to sa podrobki.Bolek i jego towarzysze Czerwone Kmery maja ludzi za idiotow.Dlatego zyjemy w POLSZY a nie w POLSCE.Mysle ze to sie wkrotce zmieni,mam nadzieje.

 • morlis2

  Oceniono 11 razy -3

  Wałęsa to idiota i kamienne serce. Ja po śmierci bardzo bliskiej osoby przez parę miesięcy nie byłam w stanie z nikim rozmawiać, wychodzić na ulicę i patrzeć na normalnie toczące się życie. Wałęsa to kosmiczny egoista, myśli tylko o sobie. Przejmuje się tylko tym żeby nikt nie zrzucił go z piedestału na którym sam się usadowił. Żenada

 • Gość: Iza

  Oceniono 7 razy -5

  Odpowiedź emocjonalna ale nie jest to ani styl ani język LW. Uczciwiej byłoby napisać kilka szczerych słów od siebie, czyli na pewno cierpiącego ojca. Niż korzystać z pomocy aby tylko ładnie wyglądało, lepiej było nie komentować w ogóle.

 • cucurucu

  Oceniono 8 razy -6

  Przeciez to nie jest styl Walesy. Kto mu pisal te odpowiedz? Ten sam co napisal ksiazke jego swiatlej malzonce?

 • Gość: olek

  Oceniono 12 razy -6

  Bolek nie rob z siebie idioty .Byles kiepskim prezydentem a teraz chcesz pouczac wszystkich to byla stracona prezydentura dla Polski

 • qazokm

  Oceniono 14 razy -6

  Już w najbliższych dniach Wałęsa zapowiada kolejną rundę swoich „wykładów” w całej Polsce.

  Zawsze "wykładał" w USA, a tera tylko w Polsce?
  Nie zapraszają?
  Sie nie dziwię.

 • neron43

  Oceniono 13 razy -7

  "... Lech Wałęsa odpowiedział na ostry wpis Cenckiewicza szczerymi i bardzo emocjonalnymi słowami. Wcześniej nie wypowiadał się tak otwarcie o śmierci Przemysława Wałęsy...."
  Absolutnie nie zgadzam się z opinią GW, że wpis Cenckiewicza jest ostry. Dla mnie, to właśnie, wpis Lecha Wałęsy jest prowokujący i napastliwy. Lech Wałęsa kolejny raz udowadnia, że uwielbia kłótnie, zaczepki, wyzwiska i obrażanie interlokutorów. I to bez względu w jakiej jest sytuacji.
  A tak na marginesie, to poprawny styl jego odpowiedzi na wpis Cenckiewicza wskazuje, że raczej nie jest jego autorstwa, chociaż treść zapewne tak.

 • Gość: .

  Oceniono 12 razy -8

  Esbecki SŁUP - konfident Bolek

 • m4rcinek

  Oceniono 14 razy -10

  Bolek mógłby uszanować żałobę po utracie dziecka i trochę spasować, jak nie dla siebie to chociaż dla rodziny... która z tego co się słyszy i czyta nigdy nie miała z nim łatwo

 • Gość: fulo

  Oceniono 39 razy -29

  Faktycznie , Bolek mógłby chwilowo dać sobie spokój z tą żenadą w postaci tzw wykładów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX