Justin Timberlake z Jessicą Biel udzielają wywiadu. Szkoda, że reporter pomylił ją z... MEGA WPADKA. "Serio, naucz się w końcu!"

Justin Timberlake i Jessica Biel na czerwonym dywanie wyglądali pięknie, ale podczas wywiadu... Tę pomyłkę trzeba zobaczyć.

Justin Timberlake pojawił się na tegorocznym rozdaniu Złotych Globów w towarzystwie swojej pięknej żony, Jessiki Biel. Aktorka miała na sobie mocno wydekoltowaną suknię, w której wyglądała jak milion dolarów.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Czyżby to przez to reporter, który prowadził z parą wywiad, nie mógł się skupić i przez przypadek pomylił gwiazdę z koleżanką po fachu, Jessicą... Albą? Wpadka nie pojawiła się co prawda na wizji, jednak Al Roker, który rozmawiał z małżonkami, szybko sam się do niej przyznał przed kamerą. Na szczęście cała trójka potrafiła żartować z całej sytuacji.

Justin Timberlake i... Jessica Biel. Wcześniej powiedziałem "Alba", dlatego powtarzamy nagranie - mówił Roker, powstrzymując śmiech.
Mówi się Jay-stin Timberlake - żartował piosenkarz, przeinaczając swoje imię.
Serio, naucz się w końcu! - dodała Biel (a nie Alba).
 

Wybrnęli?

MK

Więcej o:
Komentarze (4)
Złote Globy 2017. Justin Timberlake z zachwycającą Jessicą Biel. To przez jej dekolt reporter zaliczył MEGA wpadkę i pomylił ją z...?
Zaloguj się
 • Gość: Hdhh

  Oceniono 3 razy 3

  Jak na warunki Hollywood to długo sa małżeństwem

 • Gość: Ona_I

  Oceniono 3 razy 1

  Suknia na pewno nie do tej figury. Niestety razem (suknia z figurą) nie wygląda to dobrze. A szkoda bo lubię oboje i żal patrzeć na nieudaną stylizację.

 • Gość: udko

  Oceniono 3 razy 1

  Ci dziennikarze to idioci
  Tyle gwiazd na wyciagniecie armii a oni nie moga tego ogarnac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX