Kim Kardashian i Kanye West znowu razem na PIERWSZYM od dawna zdjęciu. "Rodzina". A wideo wzruszy Was do łez

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi na wspólnym zdjęciu. Pierwszym od bardzo dawna. Nareszcie! - chciałoby się powiedzieć.

Kim Kardashian pokazała na Instagramie wspólne, rodzinne zdjęcie. Pierwsze od dłuższego czasu. Kim kuca obok dzieci, Kanye ogarnia ich wszystkich wzrokiem. Scena tchnie spokojem i miłością. Fani celebrytów mogą odetchnąć?

Rodzina - napisała po prostu Kim przy zdjęciu.

W rodzinie Kardashianów nie działo się ostatnio najlepiej. Najpierw Kim została napadnięta, potem Kanye musiał udać się do szpitala na obserwację psychiatryczną, gdzie podobno lekarze zdiagnozowali silną depresję i paranoję. Po wyjściu ze szpitala nie wrócił do rodziny, ale zamieszkał oddzielnie. A w dodatku pojawiły się pogłoski, że Kim ma dość i chce wnieść pozew o rozwód.

A teraz TAKIE zdjęcie. W ciągu niespełna godziny polubiło je ponad 60 tysięcy fanów, którzy życzą swoim ulubieńcom wszystkiego dobrego.

Mam nadzieję, że u was wszystko ok.
Ależ się cieszę. Wróciliście!
Witamy ponownie!

Nie ma się co dziwić. To pierwsze zdjęcie, jakie celebrytka wrzuciła na Instagram od 13 tygodni. Domyślamy się, 13 trudnych tygodni. Nie pamiętamy, żeby kiedykolwiek wcześniej tak długo milczała, w końcu obsługa Instagramu to jedno z naczelnych zadań służących podtrzymywaniu popularności. Cisza na profilu tak czułej na tym punkcie celebrytki była zatem aż nadto wymowna. Możliwe, że tym zdjęciem zapragnęła powiedzieć swoim fanom: wszystko jest już ok, wracamy do gry.

Jakby tego było mało, na Youtube Kim Kardashian opublikowała bardzo intymny film będący krótkim przeglądem rodzinnych wydarzeń z ostatniego okresu ich życia. Widzimy, jak spędzają czas z dziećmi, jak uczestniczą w New York Fashion Week czy życzą Westowi powodzenia przed koncertem.

 

Absolutnie urzekający jest moment, kiedy małemu Saintowi ulało się z buzi na podłogę, a North przybiegła z papierowym ręcznikiem, żeby posprzątać.

Jaka dobra siostra - mówi Kim Kardashian.

Czyżby spokój i szczęście zawitały do domu Państwa Kardashianów? Oby.

JZ

Więcej o: