Anna Lewandowska od dawna planowała ciążę? "Już kilka lat temu...". To robi wrażenie!

Anna i Robert Lewandowscy niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. Jednak do roli matki "Lewa" zaczęła przygotowywać się o wiele wcześniej.

Anna i Robert Lewandowscy na przełomie marca i kwietnia zostaną rodzicami. Ponoć jednak sportsmenka już od dawna planowała ciążę, a do roli mamy skrupulatnie się przygotowywała. Świadczyć o tym może nie tylko wiedza i kolejne wpisy na blogu o tematyce ciążowej, ale też to, że sama interesowała się warsztatami skierowanymi do kobiet w ciąży.

Lewandowska do roli mamy przygotowywała się od dawna. Już kilka lat temu odbyła kursy dotyczące ćwiczeń i odżywiania w ciąży - czytamy we "Fleszu".

Teraz zdobytą wiedzą będzie dzielić się z innymi przyszłymi mami. Są już nawet zaplanowane terminy warsztatów, które "Lewa" poprowadzi.

W styczniu odbędzie się kolejna edycja warsztatów z cyklu "Healthy Ciąża" i "Healthy Mama", które Ania współprowadzi z Edytą Litwiniuk. A na przełomie stycznia i lutego w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki odbędzie się organizowany przez nią obóz treningowy - mówi w rozmowie z "Fleszem" menadżerka Lewandowskiej, Monika Rebizant.

Sportsmenka nigdy z resztą nie kryła, że chce zostać mamą. Już w 2013 roku w rozmowie z "Galą" zdradziła, jakie jest jej podejście do wychowania dzieci.

Dzieci się gubią, kiedy żyją w świecie, gdzie nie ma jasnych zasad, a jedynym wyznacznikiem tego, co jest fajna, są pieniądze. Przerażają mnie rodzice, którym się wydaje, że jak dziecku pod względem materialnym niczego nie brakuje, to wystarczy. Kupują mu drogą zabawkę, nową grę komputerową albo iPada, obok położą słodycze, a później się dziwią, że dziecko jest osowiałe albo chore, ciągle na antybiotyku. Zamiast zadbać o dobry kontakt, o to, co je i czy ma odpowiednią ilość ruchu.

Na brak ruchu dziecko Lewandowskich z pewnością nie będzie narzekać.

Sprawdź poradnik "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" z autorskimi przepisami i zestawami ćwiczeń >>

AW