Robert Lewandowski na pierwszym wspólnym zdjęciu z żoną od ogłoszenia ciąży: Święta z moją piękną

Robert Lewandowski pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z żoną od czasu ogłoszenia, że spodziewają się dziecka.

Robert Lewandowski już za kilka miesięcy (prawdopodobnie w kwietniu) zostanie ojcem. Odkąd kilka dni temu ogłosił tę rewelację, wszyscy z uwagą przyglądają się jego żonie, Annie Lewandowskiej, która jest już w 5. miesiącu ciąży.

Kapitan reprezentacji Polski pokazał właśnie na Facebooku ich pierwsze wspólne zdjęcie od czasu, kiedy dowiedzieliśmy się, że spodziewają się dziecka. Oboje są eleganccy, zdjęcie najwyraźniej zrobiono tuż przed wyjściem na wczesną świąteczną kolację.

Święta z moją piękną Anną Lewandowską - napisał przy zdjęciu.

Zdjęcie w krótkim czasie doczekało się tysiąca komentarzy. Fani dyskutują o figurze Lewandowskiej i podkreślają, że jest świetna.

Co ona taka chuda w ciąży? Robert, daj jej schabowego.
Czarny wyszczupla.
Moja mama była szczupła, a w drugim miesiącu miała spory brzuszek ;) Sama nie wiem, od czego to zależy - pisali fani Lewandowskich.

Na razie nie wiadomo, jaka będzie płeć dziecka. Rodzice już ją znają, ale na razie pragną tę wiadomość zachować dla siebie. Co prawda Anna Lewandowska na Instagramie w dyskusji z fanami napisała, że spodziewa się dziewczynki, ale wpis szybko skasowała, a potem poprosiła, żeby nie brać na poważnie wszystkiego, co czytamy w internecie.

Zobacz wideo

JZ