Kim Kardashian ROZWODZI SIĘ?! "Chce wyłącznej opieki nad dziećmi". To nie koniec zaskakujących doniesień

Kim Kardashian czuje się zmęczona małżeństwem z Kanye Westem? Zagraniczne media donoszą, że celebrytka przygotowuje się do rozwodu.

Kim Kardashian i Kanye West nie mają ostatniego najlepszego okresu. Najpierw napad na celebrytkę, potem hospitalizacja rapera - te dwa wydarzenia odcisnęły silne piętno na relacjach małżonków. Ponoć Kim skarżyła się, że po traumatycznych wydarzeniach w Paryżu nie otrzymała od męża wystarczającego wsparcia. Teraz, kiedy to Kanye wymaga opieki, stara się spełniać rolę dobrej żony, ale według doniesień "US Magazine" w planach ma już złożenie pozwu rozwodowego. Póki co, przygotowuje sobie grunt, by dostać wyłączną opiekę nad dziećmi.

Jeszcze się zejdzie zanim podejmie jakiekolwiek kroki, ale wie na pewno, że nie chce już trwać w tym małżeństwie.

Ile w tym prawdy, wiedzą tylko sami zainteresowani. Źródło serwisu E!Online twierdzi jednak, że w plotkach o rozwodzie nie ma grama prawdy. Kanye, który wciąż nie czuje się najlepiej, może liczyć na wsparcie żony. Kim okazuje mu 100% swojego zainteresowania i robi wszystko, żeby ojciec jej dzieci poczuł się lepiej.

Wbrew temu, co się mówi, Kim ma się dobrze. Ma dużo rzeczy na głowie, więc to normalne, że jest przemęczona. Bardzo chce, żeby Kanye kontynuował terapię i znów stanął na nogi. Nie opuści go, bo go kocha.

Dla własnego dobra Kim i Kanye zdecydowali się tymczasowo wycofać z show-biznesu, co poskutkowało zawieszeniem nagrywania rodzinnego show "Keeping Up with the Kardashians".

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: